• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki do CS:GO
#31
XD A ty byś tylko kupował i oddawał? :D Sklepy cie znienawidzą. A tak poważnie to nie wiem co mi da porównanie do zowie
Odpowiedz
#32
Jakość sensor wykonanie :p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#33
Najlepiej jakbyś kupił dwie: sagitte i rivala i porównał :D
Odpowiedz
#34
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-spectrum/
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rival-100/
czego więcej się dowiesz, niż z recenzji?
Jedyne z czym bym się tam nie zgodził to z przyciskami w rivalu 100, może testerzy trafili na jakiś bardziej udany egzemplarz, ale w sklepie jak testowałem 2 wystawione rivale, to klik poza dużą twardością był gumowaty, dość głęboki z mało wyraźnym klikiem.
Odpowiedz
#35
No wiem, najlepiej jakbym ja kupił obie myszki i przetestował ale niestety nie stać mnie na taki wydatek :/

Dobra podsumujmy bo zaczyna się robić duży temat. To moje obserwacje:
Rival 100 - przewagi nad Sagittą:
1. Nieślizgające się boki
2. Mniejsza waga
3. Lepsze przyciski
4. Nieścierające się tworzywo na korpusie myszki

Sagitta - przewagi nad Rivalem:
1. Lepszy sensor
2. Większa i bardziej ergonomiczna
3. Lepsze ślizgacze
4. Możliwość grania na większym dpi niż 1000 jak to jest konieczne w przypadku rivala
5. Kabel w oplocie, pozłacany styk (takie kosmetyczne przewagi)

Czyli podsumowując, zamykając temat. Wedle wymagań które napisałem na samym początku, biorąc pod uwagę grę w CS:GO którą mysz wybrać?
Rival 100 czy Tesoro Sagitta?
Odpowiedz
#36
To podsumowanie dobrze pokazuje, jak różne są to myszki. Bardzo ciężko powiedzieć, która będzie dla Ciebie lepsza. Rival 100 będzie na pewno bliższa temu co miałeś, Sagitta będzie całkowicie inna.
Odpowiedz
#37
Dodam że jak dotykałem myszki Logitech g400 to całkiem miło wypełniała mi dłoń
Odpowiedz
#38
To Sagitta będzie podobnie wypełniać.
Odpowiedz
#39
Ok wiec biorę sagitte. Najwyżej kiedyś napisze tu swoją opinię jakby ktoś chciał wiedzieć
Odpowiedz
#40
Dobra byłem w media markt i pomacałem sobie parę myszek. Najwygodniej leżał mi rival 300 a był nawet ciut za duży. No ale trochę za drogi.  Rival 100 ogólnie spoko.  Fajnie wygląda, mile gumowane tworzywo na froncie. Boki mimo wszystko się ślizgają ale dzięki gumowanym przodzie wcale się nie ślizga w ręku. Juz miałem ja przy kasie ale odłożyłem w końcu na półkę bo jest za mały. Ciężko go chwycić bo fingerem to jest za duży a palmem za mały. Musiałbym trzymać jak mojego zalmana z tym ze trochę gorzej bo jest większy ciutke. Stwierdziłem ze jednak wezmę sagitte a jak będzie zła to mam porównanie i najwyżej wymienię na rivala. Rival 100 super ale za mały.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.