• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki do CS:GO
#21
Testowaliście zalman M201r. On też ma plastikowe boki. Czy te w tesoro ślizgają się znacznie bardziej? A może jak jestem przyzwyczajony do myszki symetrycznej w takim rozmiarze to na rivalu będzie mi lepiej? Jakoś rival wydaje mi się pewniejszy. Ma w końcu tak dużo opinii i tak wiele osób go kupuje, Sagitta nie ma żadnych opinii w Polsce. No i myślę że jednak jak przerzucę się na myszkę prawie dwa razy cięższą to nie wiem jak to będzie. Poza tym chwyt. Jak ułożę sobie dłonie na zalmanie jak do palm gripu to gra mi się dziwnie, niewygodnie. Może rivala chwycę podobnie jak tą i będzie mi się dobrze grało. Rival jest bardziej zbliżony do mojej myszy tylko po prostu lepszy we wszystkich aspektach. Sagitta to już coś innego. Inny kształ, inna waga inna wielkość. Nie wiem czy nie będzie to zbyt drastyczna zmiana dla mnie. Najlepiej jakbym przymierzył tego rival w sklepie do dłoni, tylko że mieszkam w takim miejscu że nie bardzo mam gdzie go przymierzyć
Odpowiedz
#22
Bardziej śliska jest Sagitta. Zamów Rivala, najwyżej oddasz do 14 dni.
Odpowiedz
#23
A co powiecie na Tesoro Ascalon Spectrum albo Ozone Neon 3k? Ascalon jest droższy ale ze względu na niedostępność sagitty w sklepach typu morele to przy zakupie z podkładką wcale nie wyniesie mnie Ascalon dużo drożej. Ascalon ma równie dobry sensor i jest jeszcze większy od sagitty ale czy nie będzie aż za duży?
Odpowiedz
#24
niestety nie wiemy czego się spodziewać po ascalonie i gdzie w niej tkwi diabeł ;P Ozona nie mieliśmy, ale to po tym co robili wcześniej z myszkami to strach brać (nawet A9800 potrafili fatalnie skalibrować :D
Odpowiedz
#25
Hmm. Ascalon ma całą powierzchnie matową i raczej nieśliską, ale nic o nim naprawdę nie wiadomo poza tym że jest jeszcze większy od sagitty i ma dobry sensor. Eh chyba w dalszym ciągu pozostała mi sagitta i rival 100. Myślę że lepiej najpierw wezmę Sagitte i jeśli będzie mi przeszkadzała błyszcząca powierzchnia na bokach, lub duża waga albo rozmiar to wymienie na rivala, bo gdybym wziął najpierw rivala to ciężko byłoby ocenić czy większa nie byłaby lepsza. Najlepiej byłoby kupić obie na raz a potem jedną zwrócić ale raczej kupię najpierw sagitte. Po prostu zobaczę: Jeśli jest za ciężka to rival 100 jest lżejszy, jeśli jest za duża to rival 100 jest mniejszy, a jeśli ma zbyt śliskie boki to rival 100 ma mniej. Jeśli mi będzie ta myszka przeszkadzać to kupię wtedy rivala. Najgorzej że miałem brać razem z podkładką w sklepie zadowolenie.pl i tam była darmowa wysyłka. myszka kosztowała 140 i podkładka 19 więc 160zł za wszystko. Teraz myszka jest już niedostępna w tym sklepie i musiałbym kupić na tesorotec i tam płacić razem z przesyłką za samą myszkę 153 plus musiałbym kupić podkładke oddzielnie z wysyłką za 32zł więc wyniesie mnie 185zł. Chyba że poczekam a może jeszcze sklep dostanie dostawe tej myszki...

Czy tamte boki sagitty ślizgają się cały czas, nawet przy suchych dłoniach czy tylko wtedy gdy dłonie się spocą? Mam wrażenie że dopóki się dłonie nie spocą to na takiej powierzchni powinno się nawet pewnie trzymać, tylko problem chyba zaczyna się przy poceniu.
Odpowiedz
#26
Jak są suche dłonie to jest dobrze. Popytaj w sklepie czy przewidują dostawę.
Odpowiedz
#27
Pytałem. W zadowoleniu nie wiedzą a na morelach może sciągną ale nie wiedzą kiedy. Zamawiając na ta chwile gdy wyniesie mnie 185 za podkładkę i myszkę to na zadowoleniu za 197 miałbym ascalona wraz z podkładką tylko właśnie nie wiadomo nic o tej myszy. Wygląda na ergonomiczną ale jakoś mnie nie przekonują myszy o takim wyglądzie. Ale co do sagitty dam radę się przyzwyczaić do większej profilowanej i cięższej myszy? Będę musiał zacząć używać palm gripu. Nie wiem jak to się przełoży na grę w csa czy mniejsza myszka nie jest lepiej robić szybkie ruchy?
Odpowiedz
#28
na te pytania nie da się niestety odpowiedzieć, bo nie miałeś w rękach zbyt dużej ilości myszek. Musiałbyś pójść do jakiegoś saturna/media i pomacać różne modele.
Odpowiedz
#29
Dobra a wy po testach obu myszek i rivala 100 i sagitty co powiecie? Tak konkretnie która dla was jest lepsza? Którą przyjemniej się gra w CS:GO? Też czy na większych myszkach (wiem że do mojej dloni powinna być jeszcze większą xD) dobrze gra się w csa? Bo codziennie kilka razy zmienia zdanie i kazdego dnia już kupuje inna myszkę xD Juz biorę tesoro ale przypomni mi się ze tamta będzie bardziej zbliżona do mojej, nie będzie się ślizgać a potem znowu stwierdzam że sagitta będzie lepsza bo będę mógł używać palm gripu i będzie większa. Jak wy, według was oceniacie te obie myszki. Która bardziej się nadaje do grania w csa? Dodam że waga nie powinna mi przeszkadzać. Myślę że wy jesteście troszkę za bardzo uczuleni co do tej wagi xD Bo ludzie ogólnie mówią ze myszka jest lekka na zagranicznych forach. Czy tesoro mimo tego że ma śliskie boki da się trzymać pewnie dzięki tym wgłębieniom o gumowej powierzchni? Ogólnie czy będzie mi się grało na nim wygodniej niż na moim zalmanie? :D Wiem ze wy nie jesteście w stanie przewidzieć jak ja będę się czuł używając jej ale na swoim przykładzie? Czy tesoro trzyma się pewniej niż zalman m201r?
Odpowiedz
#30
Moge kupic rivala 100 i porównać do mojej zowie ec2-a jesli chcesz.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.