• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki/CS:GO/200zł/
#1
  • jakie obecnie używasz? Tracer Sphere 7.1 (nie działają mi aktualnie)
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?nie
    - jeśli tak – to jakiej? - 
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? -
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej 
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100%
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - 
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO (główna) , OverWatch , League of Legends
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Mniej niz 200 zł , mozę być z allegro
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? 70/30
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?Zamknięte , jeśli nie będzie dobrych zamkniętych to ewentualnie pół-otwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Jak większa jest lepsza w grach , to większą :D
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Na lany nie , ale podróżować będę
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): nie mam
  • Myślałem nad używanymi Qpad qh-90 lub Logitech g430 . Ktoś mi też polecał HI-2050 i Hyperx Cloud
    http://procpu.pl/p/1790/34131/kingston-h...mocja.html
    http://www.avstore.pl/takstar-hi2050-otw...-hifi.html

Odpowiedz
#2
ISK HF 2010. Bardzo komfortowe, bardzo dobry dźwięk za 170 zł na allegro ;d
Odpowiedz
#3
Z opinii to bym wziął te ISK'i, a z tego co widzę to chyba wygrały w głosowaniu, więc będzie też ich recenzja najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu.
Odpowiedz
#4
Nie wiem dlaczego , ale jestem źle nastawiony do HI-2050 i jestem bardziej skierowany w stronę Hyperx Cloud 1 http://procpu.pl/p/1790/34131/kingston-h...mocja.html
Odpowiedz
#5
Bo Hypery lepsza renoma? ;) Nie kieruj się tym, co prawda oba dobre produkty, lae imo isk lepsze od cloudów,
Odpowiedz
#6
Słuchawki za 160zł lepsze niż te za 300zł-450zł?
Odpowiedz
#7
(06-30-2016, 05:07 PM)KraiGen napisał(a): Słuchawki za 160zł lepsze niż te za 300zł-450zł?

Razer za 300zł gorszy od Superluxów za ~110zł?
R.A.T 9 za 500zł gorszy od DM1 Pro za 180zł?
Razer Naga Epic Kroma super edyszyn bezprzewoduwa za 400zł gorsza sensorowo od Alcora za 150zł?
Niemożliwe...
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
KraiGenie kochany... Hypery mają jakże gówniany mikrofon który płaci się swoje a ISK nie. Mam mikrofon MT391u za 19 zł. Lepszy od wszystkich w słuchawkach, a ten w moich poprzednich HMC631 był naprawdę dobry, to tu to mikro jest jeszcze lepsze. Po drugie 100 płacisz za markę. Ale ogółem może dla ciebie Hypery będą lepsze ... Jak lubisz mniejszą scenę, bardziej przytłoczone i ściśnięte brzmienie.
Odpowiedz
#9
A i żeby było jasno - ISK mają małe wady, ale są one raczej nieznaczne jak dla mnie, zwykłego użytkownika. Miejscami brzmienie jest nieczyste, ale wiedz, że to inna półka, a w Hyperach które mają więcej basu tam będzie z tym gorzej. (wincyj basu - bardziej zalana pasma tzn. bas na nie oddziałuje zagłuszając je, tak jest tu a jeśli t4co twiedzi że Hypery mają go sporo to bym go nie brał, bo dla mnie ISK grają świetnie lepiej od HMC, które są lepszym headsetem dźwiękowo od Hyperów.)
Odpowiedz
#10
jw.

Hypery są oczywiście dobrymi słuchawkami, ale do CS'a mając wybór bym ich nie wybrał, ja bym je klasyfikował jako bardziej uniwersalne 50/50 do muzyki (czegoś co wymaga dużo basów) i gier. Fenomen tych chińskich firm jest to, że robią świetne dźwiękowo słuchawki (superlux, takstar, isk) a przy tym są b. tanie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.