• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki ~100zł
#1
  • jakie obecnie używasz? - Żadne :V
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? -  Integra, w niedalekiej przyszłości planuję złożyć taki skromny komputerek, więc na pewno włożę coś do niego.
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)  - "głównie gry trochę muzyki"
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - 
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? - Kanter
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? - Jestem otwarty na propozycje :j
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - Komfort 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? -  Pół otwarte, zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - Raczej większa ;)
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - Rzadko
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): - Tak mnie coś nabrało na napisanie tematu. Miałem HD681, padł jeden głośniczek. Napisałem gdyż, może istnieje coś, co przebije 681, a przy tym nie kosztuje 3x tyle ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#2
ISK HF2010 - mam je i są dobre.
Ewentualnie Hi 2050 (praktycznie to samo).
Odpowiedz
#3
Będzie większa różnica pomiędzy nimi, a 681?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Hmm, skoro HD668b to wyższa klasa dźwięku (od HD681), a HMC jeszcze ponad nimi, a mając HMC i ISK które mam obecnie to naprawdę warto. Dla mnie jest podobnie + większa scena i o wiele wyższa ergonomia.
Na integrze jest podobnie, niemniej jednak tam ujrzysz różnicę. Zbieraj na Prodigy Cube jak ja :D
Odpowiedz
#5
a no i jeszcze jedna sprawa - ISK napewno mają więcej basu, jeśli podobało Ci się brzmienie HD681 w kwestii ,,gór" to nie będziesz zawiedzony, choć ISK nie są tak żywiołowe to góry są ładnie zaokrąglone, takie przyjemne po prostu, nie tak ostre. Basu w HD681, wiesz mało, a w ISK średnio dużo. Średnica wycofana, niemniej jednak do CS'a są git, do muzyki wypadają pewnie podobnie (mam nadzieję, że lepiej)

Ewentualnie HP-580 (czy coś takiego). Produkt ISK, 79 zł jakby HD681 z lepszymi padami (takimi wiesz miękkimi)
Poszperaj, podobno są zdaniem jakiegoś Pana z forum nie wiem jakiego, nie pamiętam ;d lepsze od 681.
Ale wiesz on z kolei testował na dźwiękówkach a nie integrach.
Odpowiedz
#6
Jak będę miał jeszcze jakieś wydatki, to raczej zdecyduję się na drugie 681, bądź poczytam jeszcze na temat tych ISK.
A ja z żywotnością takich słuchawek? Wiem, że nikt tutaj z fusów nie wywróży, ale może ktoś ma kilkuletni działający souvenir ;D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Z ISK? One są nowe na rynku. Bardzo dobrze wykonane - budowa idenyczna jak w Hyperach, bądz QH. Są aluminiowe. Ogółem spoko. Zawsze możesz odesłać (bierz inpostem).
Mam na nie 2 lata gwarancji. Moje wciąż się wygrzewają, ale z pudełka robią dobre wrażenie, poza etui które jest tak dramatyczne w dotyku jak nieogolone, szorstkie łoniaki :D
Wiesz, moim skromnym zdanie nie opłaca Ci się znów kupować HD681 - chyba, że bardzo je polubiłeś. Zawsze warto spróbować czegoś innego, przekonał mnie do tego t4co albo Hya, nie pamiętam, nieważne :)
Ja mimo, że mam MK-50 na redach wypatrzyłem za 116 zł mechanika na Outemu Blue, który już do mnie leci ;)
Kup ISK, ręczę za nie :) Te HF2010, bo tych drugich nie miałem :D
Odpowiedz
#8
Jakbym miał brać 681 to jeszcze poczytam na temat tych tańszych ISK.
A jak nie będzie wątpliwości to wybiorę HF2010 :)
Dzięki za pomoc.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Spoko, niech Ci służą :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.