• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 300+/-
#11
Tyle, że rzeczywiście na lanie podpinanie ich to średnio wygodne rozwiązanie, do tego nie tłumią zbyt dobrze. Zależy to co prawda od samego lana czy grają na laptopach, czy mogą zabrać własną kartę dźwiękowa.
Odpowiedz
#12
Generalnie nawet na tym całym lanie to jest tak, że jak się skupisz na grze to dasz radę. Nie polecam super wyciszających gdyż to katorga dla ucha.
Odpowiedz
#13
Podsumowując :D : jakie słuchawki będą optymalne do moich wymogów ,SL hmc 631 odpadają.Otwarte nie podobają mi się.
Widziałem na morele jest przecena cloudów II za +- 320 zł.Co o tej okazji sądzicie?Kartę mogę swoją podłączyć.
Odpowiedz
#14
II to to samo co I z kartą na USB, tyle że wiesz dupną ;d
Odpowiedz
#15
łeee to nie wtedy :D,myślałem że z dźwiękiem polepszyli ;/ A nie będą lepiej grały z moją kartą?
p.S a ktoś słyszał coś o roccat renga ?
Odpowiedz
#16
Cloudy 1 + karta dziekowa fchu* lepsze od cloudy v2.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
aha hmm nadal nie moge się zdecydować co to słuchawek :D
a co powiecie o SENNHEISER PC 330?Coś mnie cloudy I kuszą :)
Odpowiedz
#18
Sennheiser ujdzie, ale ja bym go nie brał. Renga to Roccatowskie Superluxy HD681 wiesz 2 rqazy droższe bo MARKA :)
Zależy, musisz się zdecydować. Ja nigdy do zamkniętych nie wrócę :D
Z jednej strony masz wytłumienie ale mniejsza scena i dla mnie ergonomia bo ucho jest ściśnięte, a jak są bardziej przepuszczające powietrze pady to gorsza izolacja.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.