• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki zamknięte 130zł do gier
#1
  • Jakie obecnie używasz? : Plantronics Gamecom 388
  • Czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? 
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej : Realtek HD Audio na integrze (gigabyte)
  • Słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) : Zdecydowanie gry ale wieczorem odpale coś na youtube
  • Jakiej muzyki głównie słuchasz? : Rap głównie
  • Twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? : 130zł
  • Stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? : 70% komfort 30% dźwięk.
  • Jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? : Zamknięte zdecydowanie. Dzielę pokój z bratem i dosyć często rozmawia do tego posiadam klawiature mechaniczną na biurku + okno niedaleko które jest dosyć często otwarte a obok mam autostradę.
  • Wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? : Zdecydowanie większą - bardziej pod gry.
  • Czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? : lany owszem ale inne podróże nie.
  • Dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Na wygląd nie patrze oraz czy będą wokół czy nauszne. Liczy się dla mnie dobra izolacja od otoczenia i w miarę dobrę pozycjonowanie w grach.
  • * Gram głównie w CS:GO
  • * Mikrofon nie jest konieczny w słuchawkach. Mogą być bez.
  • * Nosze okulary
  • * Używki wchodzą w gre.

Słuchawki które brałem pod uwagę:

Superlux HD669
Superlux HD660
Sennheiser HD202
Creative Tactic 3D Alpha
Razer Kraken Pro używki (miałem przez krótki okres czasu 7.1 na usb i izolacja od otoczenia była dobra)
Bloody G501 używki
Tracer Hydra 7.1

Może jakieś inne propozycje?
Odpowiedz
#2
W tej cenie z izolacją, dobrym dźwiękiem i przy tym wygodą będzie spory problem. Do 120 zł kosztem izolacji najlepsze co dostaniesz to HD681 lub ISK HP580, jeżeli możesz podnieść budżet to masz za 169 zł - ISK HF2010, znacznie wygodniejsze, lecz też słabo tłumiące. Podczas grania nie będziesz i tak słyszał odgłosów z autostrady.
Odpowiedz
#3
no ISK słabo tłumią, ale nadrabiają innymi rzeczami. Mam tą samą integrę i się nadają, grają przyzwoicie.
Jeśli chcesz troszkę ,,bardziej" zaryzykować to kup Bloody G501, ale nową (koszt 150 zł) i ewentualnie odeślij. Rooshken pochwalił, podchodzę do tego lekko sceptycznie, ale w końcu to gość który miał trochę sprzętu, i jednak nie jest sponsorowany (raczej xD). Tak jak mówiłem odeślesz jak ci się nie spodobają.
Odpowiedz
#4
Osobiście bym jednak nie ryzykował
Odpowiedz
#5
ta Ty to z niczym co podam byś nie ryzykował ;)
Odpowiedz
#6
Nieprawda, bo z ISK bym zaryzykował :)
Odpowiedz
#7
To dawaj teścik :D
Odpowiedz
#8
Myślę, że dam szansę tym g501. Również umieszczając je w liście słuchawek które brałem pod uwagę to zrobiłem to ze wzgledu na rooshkena. Obejrzałem prawie wszystkie recenzje słuchawek jego w przedziale 100-150zł i te wydają się najlepsze.
Chyba że jeszcze druga opcja to krakeny. Te 7.1 na usb rozwaliły się po bokach ale jak bym teraz zakupił jakieś przyzwoite używki to od razu by pod wzmocnienia poszły te pałąki przy regulacji. Izolacja w krakenach była zdecydowanie wystarczająca dla mnie.
Odpowiedz
#9
Nie, krakeny to zło. Akurat Razer to dla mnie żadna firma - marketing i tyle. Krakeny będą gorsze od tych G501, jestem pewny. Albo nie adekwatne do ceny.
Kupujesz czasem używane? Mam na sprzedaż Superlux HMC631 za 100 zł. Na pewno lepsze od G501, z ISK są porównywalne. Do integry są jak ulał.
Musisz tylko podać wymiary głowy ;d
Odpowiedz
#10
@spectral
Bierz te HMC631 :D na100we będą lepsze od jakiegoś shitu a4techowego...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.