• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 200 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: nie mogę jej znaleźć na google, kosztowała mnie zawrotnego jednego funta (5 zł),  3 wynik po wpisaniu "the sharper image mouse" w google grafika
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: nie mam możliwości sprawdzenia z podanego wyżej powodu
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średniowysoka
  • czułość w Windows: średnia
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak sterów
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): aktualnie nie mam możliwości, ale jeżeli będzie trzeba to sprawdzę
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie League of Legends, rekreacyjnie CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: materiałowa czarna Steelseries
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): koniecznie 2/4 boczne (razem 5/7 licząc ze środkowym i prawym/lewym)
  • twój budżet: do 200 zł najepiej lekko ponad 150
  • jaki chwyt stosujesz: claw grip 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1.8 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: kabel się zacina z mojej głupoty, dobrze by było mieć bardziej wytrzymały ale zwykły też przeżyję
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): brak
Odpowiedz
#2
Zowie fk1/za12 albo dreammachines dm1 pro powinna byc ok jak przymierzasz sensei to sie dowiedz jaki kształt bo ma taki sam :) a jesli oszczędzamy to kup cm storm alcor , do claw powinna byc git przy takiej dłoni i to najlepsza myszka do 150zl , powienies byc zadowolony :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
(06-05-2016, 01:57 AM)Amok napisał(a): Zowie fk1/za12 albo dreammachines dm1 pro powinna byc ok jak przymierzasz sensei to sie dowiedz jaki kształt bo ma taki sam :) a jesli oszczędzamy to kup cm storm alcor , do claw powinna byc git przy takiej dłoni i to najlepsza myszka do 150zl , powienies byc zadowolony :)

Ten alcor mi się spodobał, ale znalazłem też bliźniaka Mizar, który wydaje się że niweluje wady alcora ( oplatany kabel, programowanie funkcji dodatkowych przycisków i światełek). Warto dopłacić 15 zł za Mizara?
Odpowiedz
#4
Mizar ma gorszy sensor ale do lola teoretycznie by wystarczył

W sumie do claw to moze jeszcze - http://www.x-kom.pl/p/255546-mysz-przewo...-dark.html

Jeden z lepszych kształtów do claw
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Do LOLa to może coś mniejszego wolałbyś, aby łatwiej Ci było manewrować myszką i do 150 zł masz np. Rivala 100, który powinien Ci w zupełności wystarczyć.
Odpowiedz
#6
Po bardzo długich rozważaniach zdecydowałem się jednak na Mizara ze względu na duże możliwości customizacji i oplotany kabel. Używam myszki tydzień i jestem mega zadowolony. Na decyzje duży wpływ miała informacja, że paru Lolowych prosów z dobrego teamu używa właśnie Mizara. I w sumie sensor myszki w Lolu nie odgrywa aż tak dużej roli, dowodem jest mój kolega, który wbił mastera grając na taniej myszce z biedronki. Dziękuje za wszelką pomoc i sugestie ;)
Odpowiedz
#7
Pamiętaj że prosi wcale nie muszą znać się na sprzęcie, więc to że na czymś grali i to polecają nie znaczy praktycznie nic, bo najpewniej nie mieli porównania.

A co do tych prosów, to czy ty mówisz o Kubonie? :D
Odpowiedz
#8
(06-16-2016, 11:47 AM)Cryptic Anus napisał(a): Pamiętaj że prosi wcale nie muszą znać się na sprzęcie, więc to że na czymś grali i to polecają nie znaczy praktycznie nic, bo najpewniej nie mieli porównania.

A co do tych prosów, to czy ty mówisz o Kubonie? :D

Nie xD, z tego co pamiętam to chyba ze 3 graczy G2. Myszkę polecam.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.