• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauszne pełne 7.1 PC/PS4 ok. 500 PLN
#1
Cześć wszystkim,
Poszukuje słuchawek z mikrofonem które będą działały przestrzennie 5.1 lub 7.1 zarówno na PC jak i na PS4.

Najlepiej bezprzewodowe ale jeśli w tej cenie nic nie bedzie to mogą być też kablowe.
Z dużymi przetwornikami.
Zależy mi na wygodzie wiec dobrze aby nie przyciskały ucha tylko opierały się na głowie.

Cena najlepiej w granicach 400-600zł.
  • jakie obecnie używasz? nie mam zadnych do gier
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? NIE
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? tak planuje ale tylko do głośników.  HDA-51R 
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Tylko go gier. Do muzy mam osobne.
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 600zl
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? większa scena
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? NIE.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): wokół uszne, pady matowe/welur, z wyglądu jak najprostrze bez tandetnego wzornictwa.
Proszę o wszelkie propozycje nawet jeśli nie spełniają drobnych wymogów które opisałem.
Najważniejsze aby działały na PC i PS4 w 5.1 lub 7.1
Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#2
Ja tu widzę idealnie Roccat Kave Analog 5.1
Odpowiedz
#3
noo tylko kave 5.1 analog, nic lepszego nie dostaniesz, niemniej nie wiem czy one na ps4 działają ;p
Odpowiedz
#4
Ewentulanie zamów inpostem, odeślesz za free.
Odpowiedz
#5
Dzięki za podpowiedz. Przymierzałem je w sklepie i są wygodne. Nie miałem niestety możliwości przetestowania dzwięku 5.1 ale skoro mają 3 przetworniki na słuchawkę to powinny smigać nieżle. Problem w tym że w łatwy sposób nie podłącze ich do PS4 a juz na pewno nie z działającym mikrofonem. Wymagałoby to kilku kabli i DAC. Chyba będę musiał kupić osobno dedykowany headset 7.1 od sony.
Odpowiedz
#6
Nie, tylko nie dedykowany. Najlepiej kup DACa, dźwięk powinien się polepszyć. I będziesz miał dobrą kartę przy tym. Raz do PC, raz PS4.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.