• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór Słuchawek
#1
Obecnie korzystam ze słuchawek Sony do muzyki. Słuchawki maja być przede wszystkim do gier, trochę do muzyki. Słucham muzyki typu Dubstep, Electro, a gry w jakie gram to przede wszystkim CS i to do niego potrzebuje słuchawek. Mój budżet to 200 pln. Na 1 miejscu stawiam dźwięk, ale trochę komfortu się przyda :) . Chciałbym słuchawki pół otwarte, ale mogą tez być zamknięte. Możliwe, że będę używał tych słuchawek także do innych celów jak granie więc, będę z nimi podróżować. Proszę o pomoc. Z góry Dzięki :)
#2
no i najważniejsze - do jakiego źródła je podpinasz (tylko płyta główna - integra czy dedykowana karta dźwiękowa)?
#3
Już obstawiam, że najlepiej Xonar DGX + SuperLux HD681 EVO - całość nicałe 250pln z przesyłkami.
#4
Wiesz, ja się nie znam na kartach dźwiękowych, jak mi powiesz gdzie to sprawdzić to ci potem odpowiem.
#5
rozumiem, że masz stacjonarny, tak? Czy słuchawki podpinasz do gniazdka audio z płyty głównej czy też masz tam jakąś kartę dźwiękowa (wtedy byś podpinał je gdzieś na wysokości karty graficznej), po otworzeni obudowy będziesz widział ;) . Jeżeli do płyty głównej to podaj jej model ;)
#6
Dobra, sprawdzę


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.