• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sluchawki do 500, DAC do 400.
#1
  •  jakie obecnie używasz?
    Superlux HD668b, sa one 'suche' - muzyka jest odbierana bez emocji, po godzinie/dwoch uwieraja i uszy pieka.
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    Xonar DX w stacjonarnym, zintegrowana karta dzwiekowa w laptopie.Planuje kupic DAC do laptopa, odsluch wiekszosc czasu z laptopa, czasami ze stacjonarnego.
  • słuchawki mają być w 100%  do muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
    Pink floyd, czasami inne znane zespoly ze starych lat, glownie rock.
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
    500 zloty na sluchawki
    400 zloty na DAC
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
    komfort, ale tez nie bede sluchac muzyki calymi dniami - 0-2h dziennie.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
    Nie znam sie.Bede sluchac muzyki glownie w domu, moge przeszkadzac innym, wiec jesli otwarte beda lepsza opcja to moge je wziac pod uwage.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
    Nie wiem, nie gram w gry.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
    Nie bede.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
    Wyglad mnie nie interesuje.Wole sluchawki pelne, wokol uszne, wygodne, ktore nie beda uwierac malzowin usznych.
Odpowiedz
#2
Skoro nie grasz w gry to czemu zakładasz taki temat na forum głownie ukierunkowanym w stronę gier i sprzętu przeznaczonego w tym celu ;v
Odpowiedz
#3
(05-09-2016, 06:37 PM)Quelto napisał(a): Skoro nie grasz w gry to czemu zakładasz taki temat na forum głownie ukierunkowanym w stronę gier i sprzętu przeznaczonego w tym celu ;v

Kolega polecil forum.
Odpowiedz
#4
Od siebie mogę polecić recenzje słuchawek na audiofanatyk.pl, w razie czego skonfrontujesz z podpowiedziami, choć słuchawki z jego listy polecanych prawdopodobnie pokryją się z tym co poleci ci ktoś od test-gear'u.
Odpowiedz
#5
Audiofanatyk.pl i w sumie na benchmarku są spece nawet niezłe od tego :P
Odpowiedz
#6
(05-09-2016, 06:37 PM)Quelto napisał(a): Skoro nie grasz w gry to czemu zakładasz taki temat na forum głownie ukierunkowanym w stronę gier i sprzętu przeznaczonego w tym celu ;v

Sorry, ale gdzie masz napisane na forum, ze kto nie gra w gry nie moze siegnac porady? We wzorze masz wybor czy jestes graczem, czy sluchasz muzyki, wiec w czym problem? Jak jakis posiadasz to zachowaj go dla siebie, a nie oczerniasz ludzi z forum, ktorzy znaja sie nie tylko na sluchawkach do gier, ale takze do muzyki. Nabijac posty idz sobie gdzie indziej.
Odpowiedz
#7
Sorry, a nie gdzie jest napisane w mojej wypowiedzi, ze mu zabraniam sięgać po pomoc w tej sprawie tutaj albo krytukuje z tego powodu? Nie ma? Jaka szkoda. Moze moglem to mniej irocznicznym tonem to napisac, ale co za rozncia, jak po prostu chcialem swoja opinie w pewien sposob wyrazic lel
P.s ciekawe kto tutaj sobie posty nabija.... ;p
Odpowiedz
#8
Ja bym Ci polecił ATH M50X, które są bardzo dobre do rocka (w sumie każdej jego odmiany), mają wszystko to czego Ci pewnie brakuje w 668b. Chociaż trochę przekraczają budżet to zdecydowanie warto dołożyć tą 100wkę. Na prawdę powinieneś je sobie przetestować, zresztą do 14 dni zawsze możesz zawsze oddać. Do nich fiio e10k powinien wystarczyć. Zresztą te ATH nawet prosto z telefonu dobrze brzmią.
Odpowiedz
#9
Patrząc na obecny budżet nieprzekraczalny oraz potrzebę nowych słuchawek w tym momencie, a nie kiedy dozbieram trochę pieniędzy, wybrałem:
- Brainwavz HM5 ( 440 PLN )
- Audiotrak Prodigy Cube ( 330 PLN )

W przyszłości dam znać czy ten zestaw spełnia moje oczekiwania.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#10
W HM5 może Ci basu trochę brakować, Cuba jak najbardziej :) Nie wiem czy bym CAL!2 nie wziął bardziej, są bardziej funowe
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.