• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PC
#1
A znacie się na składaniu pc ? chodzi mi o to żeby za jak najniższą cenę dostać best pc ( w tej cenie )
Odpowiedz
#2
A jaka cena cię interesuję? Jak najniższa to może i być jakiś bydlak za 400 zł na którym saper ci tylko pójdzie :p
SS Rival + Roccat Taito Control + CMStorm Quickfire TK + HyperX Cloud
Odpowiedz
#3
Ja za 1100 kupiłem PC i działa mi wszystko :)
Uzywany oczywiscie
Odpowiedz
#4
no tak :) a ja myślę złożyć, zostawić parę elementów hyhy XD bo mam kartę graficzną za 170 zł i procek za 300 zł ... O.o a teraz myślę o pc za 2k z używek
ale żeby je dobrze dobrać :/
Odpowiedz
#5
Wiesz. Ja mogę Ci pomóc. Procka mam i5-2400 - jak nie podkręcasz to git wybór. Dałem 350 zł. Płytę mam za 199 zł ( rok gwarancji na allegro), jakąś asusa. Chłodzenie Fera 2 (nówka 99, kupiłem bo wcześniej miałem AMD). Używka to ok 50 zł, a warto bo temperatury bardzo git, i cichutki. Kartę GTX 660 - 450 zł za prawie 2 lata gwar. Lepiej cena/wydajność coś pokroju HD 7870, czasem w cenie jest także HD 7950 (do 500 warto).
Ram można używany (mała awaryjność), kolega kupił nówkę 8GB za 130 zł :) Ram do gier wystarczy niskotaktowany i bez radiatorów, bo liczy się w 99% ilość GB. (oczywiscie DDR3>DDR2).
Obudowę to mam słabą, wybierz jakąś do 100 z polecanych. W zasadzie moze byc to uzywka - zawsze taniej i jak to ma się zepsuć :P Zasilacz Antec 500W, ok 150 zł dałem. Dysk SATA III Barracuda 500GB - używka >100 zł.
BF3 śmiga poprostu, Wiedźminy, Gothiki itp. Naprawdę :) Jakbyś chciał żebym coś ci zlozył to po prostu poproś i się zrobi :)
Odpowiedz
#6
jeżeli interesuje cię nowy komputer, to masz tutaj gotowe zestawy dobre w danym przedziale cenowym: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe...ecien_2016
Odpowiedz
#7
nie pchaj sie w używki :)

jaka cena max Cie interesuje i do jakich zastosowań?
Odpowiedz
#8
Ja bym tak radził. Wydajność używki, a wydajność nówki w tej samej cenie jest nie do porównania, szczególnie >2000 zł
PS. teraz i5 2400 to nawet za 299 widzę, a wydajność na poziomie niepodkręcanego i5 2500 który kosztuje dużo więcej
zreszta podkrecanie sie nie oplaca, bo trzeba miec dobrą płytę główną, dwa to zmniejsza żywotność a zwiększa max. 5 fps, nawet mniej.
No i procesory z K kosztują kilka stó więcej.
Odpowiedz
#9
Jak kupujesz uzywany procek to najlepiej włożonego w płyte główną, bo będzie najbezpieczniej. Z grafiki bież GTX'a. Zasilacz do 450-500W bo będziesz miał na przyszłość pod rozbudowę i nie polecam używanych, ponieważ jak będzie uszkodzony to spali ci całą reszte kombonentów.
SS Rival + Roccat Taito Control + CMStorm Quickfire TK + HyperX Cloud
Odpowiedz
#10
Nom, zasilacz nówka. Płyta jak umiesz procka wlozyć to nowa, czasem są zestawy (proc + mobo) ale to rzadko w cenie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.