• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dziękowa do SL 688B
#1
Doszedłem do wniosku że, integra jest już lepsza do gier niż fiio e10k. Dlatego chciałbym wyposażyć w jakąś dźwiękówkę. Warto zastanawiać się nad czymś innym czy brać od razu SBZ albo Titanium HD? Jesteście w stanie powiedzieć jak do nich będzie się miała titanium fatality, dość często pojawia się na portalach aukcyjnych w imo dobrej cenie. Poza tym ktoś jeszcze chwalił jakieś SB gamer coś tam...

PS Tylko mi się wydaje czy 200zł za używaną SBZ bez gwarancji to za dużo?
Odpowiedz
#2
Jak najbardziej poluj na używaną Titanium HD, jeszcze czasem pojawia się na aukcjach. Raz nawet widziałem ASUS Essence za ok. 350 zł bodajże. Jak dorwiesz SB gamera to również możesz brać, do 668b wystarczą.

200 zł za Z bez gwarancji to za dużo. Tym bardziej, że można kupić w wersji bulk ( za 280 zł. Z tego co pamietam to wersja bez osłonki i mikrofonu bodajże).
Odpowiedz
#3
Dobra, wezmę to na co budżet pozwoli. A karta titanium i titanium fatality to są te same m karty? Warto je rozważać?
Odpowiedz
#4
Nie te same, z serii Titanum tylko HD.
Odpowiedz
#5
Mam na myśli  i kartę. I czy warto je rozważać.
Odpowiedz
#6
Podałeś te same linki, ale wersji titanium bez HD z tego co wiem to nie warto rozważać
Odpowiedz
#7
Tutaj poprawiony link. A specjalne uważałem żeby nie wkleić 2 tych samych. Tak to jest pisać na telefonie.
Odpowiedz
#8
Nie ma co zawracać sobie głowy tymi dwoma.
Odpowiedz
#9
Ok. Dzięki za pomoc,  już wiem wszystko :). Prawdopodobnie stanie na SB Z.  Budżet pewnie nie pozwoli na titanium hd Przynajmniej na razie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.