• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do cs :D
#1
  • jakie obecnie używasz? Superlux HD668B 
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? FiiO E10k
  • słuchawki mają być w 100% do gier
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Duża rotacja gatunków, planuje kupić osobne do muzyki tak więc to raczej bez znaczenia
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 500zł~
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort Pozycjonowanie 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Bez znaczenia 
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Większą
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie
Temat już dość mocno przewałkowany ale chciałem się dowiedzieć które mają najlepsze pozycjonowanie. Kave>cloud>sl 631 tak to się prezentuje prawda? 
Odpowiedz
#2
wg mnie to pozycjonowanie - Kavy>668b= HMC= cloud, ale wielkość sceny i łatwość określenia odległości to 668b>kavy>hmc>cloud

Kavów pod Fiio nie podepniesz.
Odpowiedz
#3
Może z tym pozycjonowaniem to się źle wyraziłem,wiadomo chodzi o to żeby jak najdokładniej określić pozycję gościa.
Odpowiedz
#4
Czyli to co napisałem, na ogólnie rozumiane pozycjonowanie składa się kilka elementów kierunkowość (pozycjonowanie), separacja, przestrzenność (głębia). Przykładowo Cloudy dobrze pozycjonują, ale mają bardzo małą scenę, wiec w wielu sytuacjach dochodzi do tego, że wiemy gdzie jest (kierunek), ale nie możemy określić jednoznacznie jak daleko ten ktoś jest od nas.
Odpowiedz
#5
Czyli wychodzi na to że, lepiej zostać na tych 668b? To może ten DAC psuje efekt? Ewentualnie mogę kupić jakąś kartę wewnętrzną jeśli to miałoby pomóc. Płyta główna Fatal1ty P67 Professional.
Odpowiedz
#6
Wg mnie masz dobry zestaw do CS'a. Pytanie czego Ci brakuje dźwiękowo, w jakich sytuacjach masz problemy z pozycjonowaniem?
Odpowiedz
#7
Wcześniej miałem prodigy cube i wydaje mi się że, lepiej mogłem określić pozycję graczy. Teraz rzadko ale mam większy problem żeby zrobić to szybko i dokładnie bez zbędnego zastanawiania się
Odpowiedz
#8
Cuba ma chyba większą scenę od Fiio i jest mniej basowy. Mogło mieć to wpływ na ogólnie rozumiane pozycjonowanie. Swoją drogą czemu pozbyłeś się Cuba, w swojej cenie jest to jeden z lepszych DACów (nawet dla graczy).
Odpowiedz
#9
Mikrofon przestał na nim działać i przerywał dźwięk. Dostałem potem czarną edycję ale w międzyczasie kupiłem tego fiio. Uzupełnił braki basu w edifierach R1600TIII. A właśnie basu mi w nich brakowało. Obydwie wersje cube jak dla mnie grają trochu nijako. Nie miałem chęci na zabawę opampami.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.