• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
maya u5 vs xonar dgx vs creative sound blaster Z
#1
Krotka pilka, ktora z tych kart wybrac pod counter strika, ale tez chcialbym zeby nie brzmiala sztucznie przy muzyce, zalezy mi na duzej scenie zeby bylo dobre pozycjonowanie na 668b, sluchawki to Superlux hd668B. Jak juz ktos ktoras poleci, to prosze o jakis argument dlaczego wlasnie ta;p
Odpowiedz
#2
Pod CSa pewnie brałbym Z'tke, DGX i U5 z 668b strasznie przejaskrawione będą. Do tego odrobina sztuczności i ciemnego charakteru z Z całkiem dobrze robi jasnym 668b. Ja osobiście wolę dosyć transparentne źródła bez względu na słuchawki i pewnie dołożyłbym do prodigy cuba, bo jest to coś podobnego do mojego O2, no ale to jak mówię, każdy ma inne zdanie i nie da się jednoznacznie powiedzieć co będzie lepsze. W CS Z na pewno nie jest zła ;)
Odpowiedz
#3
Stwierdzilem ze wybiore sobie najpierw Xonara DGX na sprawdzenie, generalnie pod HD668B nie zauwazylem wiekszej roznicy po zmianie karty dzwiekowej;p Pozycjonowanie zostalo takie jakie bylo, moze slyszalem jakby mniej bassu. Natomiast SIBERIE v2 ktore uwazalem za dno i sto metrow mulu po przesiadce na xonara DGX nagle odzyły ! Nie wiem co sie stalo ale jestem w stanie teraz dokladnie okreslic pozycje przeciwnika, naprawde zaskoczony jestem zmiana karty dzwiekowej i efektem jaki uzyskalem na siberiach;o bo generalnie te sluchawki mialy isc do smietnika a tu takie zaskoczenie ;o Tak wiec juz chyba zostane przy tym asusie i siberiach. A na prodigy cube podejrzewam ze kiedys sie przesiade :P Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Siberie są raczej ciemne, więc z DGXem dobrze się zgrywają.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.