• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steelseries M800 + Steelseries 6gv2
#1
Która jest lepsza i dlaczego? Dlaczego zawodowi gracze używają 6gv2? Jak wysokie ma przyciski 6gv i jakie przełączniki?
Odpowiedz
#2
Ja mam 6gv2 od paru miesiecy.

Są dwie wersje

1. na MX Black łatwo dostępna
2. MX Red raczej sprowadzisz tylko zza granicy drożej niz MX Black

O różnicach siie nie wypowiem bo nie klikałem nigdy na czerwonych :) jedyne moje doświadczenie z wisienkami to właśnie black od paru miesiecy i 2 minuty klikania w sklepie na Razerze na tych ich autorskich switchach w Blackwidow Chroma :P

Sama klawiatura jest dość ciężka i sprawia wrażenie solidnej :P w razie upadku nie powinno sie nic stać (chyba, że zrzucisz z drugiego pietra na beton). Minusem jest brak podkłądki pod nadgarstki. Jeśli chodzi o pisanie to nie jest to raczej najlepsza klawiatura ale do grania według mojego odczucia sie nadaje i jest wygodna (poza wspomnianym przeze mnie brakiem podkładki).

Niewiem jak zmierzyć wysokośc przycisków :P ale bez podkładki wydaje sie dość wysoko ale idzie sie przyzwyczaić. Tylko ja musiałem dokupić sobie oringi bo dośc głośna była (teraz dość przyjemnie klika). Oringi podniosły wysokośc klawiszy o jakies 2mm dodatkowo.

Jak nie zależy Ci na świecidełkach to 6gv2 ma same plusy poza scierającymi sie klawiszami i brakiem podkładki (ile to ja razy napisałem o tej podkładce w swojej 'recenzji' :D )
Odpowiedz
#3
Bo 800m ma przyciski jak membranowa, 6gv2 to MX Black, o różnicach poczytasz tutaj: http://www.test-gear.pl/dobor-klawiatury/
Odpowiedz
#4
Bo z tym 6Gv2 mam taki problem, że strasznie nie lubię wysokich klawiszy.
Odpowiedz
#5
No to jak nie planujesz zakupić jakiejś podkładki oddzielnie albo samemu zrobić to nie bedzie Ci pasować
Odpowiedz
#6
Teraz Tesoro wypuściło klawiaturę GRAM z niższymi keycapsami.
Odpowiedz
#7
One mają switche blue albo brown, do tego z Kailh więc nie wiem jaka jest ich jakość... zależałoby mi na przełącznikach red albo black.
Odpowiedz
#8
kailh browny są b. fajne, bardziej gładkie od MX brownów, może by ci się spodobały, większość osób raczej je sobie chwali
Odpowiedz
#9
A co sądzicie o nowej apex m500?

https://steelseries.com/gaming-keyboards/apex-m500
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.