• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki CS:GO
#11
A co twoim zdaniem powinienem kupić pod kavy, no i jak ten pilot od słuchawek ustawić (obecnie mam sub, rear,center,front na 8 i mode na game, powinienem zmienić trochę te wartości ?)

EDIT: Zaznaczę jeszcze, że mimo tego iż priorytetem jest cs, to bardzo często gram także w wiedźmina jak już wcześniej wspomniałem.
Odpowiedz
#12
dobrze masz, 8 jest ok wszędzie. Jeżeli zamierzasz kiedyś kupić typowo muzyczne słuchawki to weź jak najbardziej ZxR.
Odpowiedz
#13
Dobra, dzięki za pomoc :D Swoją drogą jestem bardzo zadowolony z tych sluchawek :p
Odpowiedz
#14
W CS na pewno, bo świetnie pozycjonują, tylko uważaj jak je rozchylasz, bo tam przy pałąku jest taki wrażliwy plastikowy element, który lubi pękać.
Odpowiedz
#15
Dzisiaj właśnie dość mocno je rozciągnąłem ale nic się na stało na szczęście. Miałem rano jeszcze pewien problem i nie wiem czego to była konkretnie wina. Mianowicie zagrałem ok 6 dma i po jakiś 20min grania słuchawki zaczęły wydawać jakieś dziwne odgłosy (jakby szelesty i szumy) i brzmiały jak po ustawieniu głośności na 100 (w csie miałem ustawione 0.8 a na klawiaturze 4/100 a brzmiało jakbym miał wszystko wyboostowane na maxa, nawet po ustawienia 2/100 na klawiaturze i 0.01 w grze - dosłownie dźwięk ze słuchawek można było usłyszeć nawet zza drzwi ode mnie z pokoju). Po zrestartowaniu dźwięk się naprawił ale nadal nie wiem czego to była przyczyna (na 100% nie przestawiłem głośności przez przypadek).
Odpowiedz
#16
Jakieś sprężenie powstało, przyczyn może być tysiące, więc ciężko stwierdzić co dokładnie.
Odpowiedz
#17
A jaką kartę powinienem brać pod uwagę, jeżeli priorytetem byłby tylko i wyłącznie cs ? Pomyślałem ostatnio, że i tak przecież nie są mi potrzebne słuchawki muzyczne.
Odpowiedz
#18
Do kavów dobra jest SB Z, chyba, ze planujesz kupić coś mega i na lata to nawet warto rozważać ZxR (no ale to cena x3 tego co Z)
Odpowiedz
#19
A dźwiękowo się różnią trochę czy nie ma gigantycznej różnicy ?
Odpowiedz
#20
Na dobrych słuchawkach da się usłyszeć różnicę. Pytanie też jak bardzo twój słuch potrafi to rozróżnić, a o tym niestety możesz się tylko sam przekonać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.