• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SF HD 668b vs SF HD 669
#1
Tak jak w temacie, które lepsze do grania w FPS'y, chodzi mi tu o scenę i pozycjonowanie. Słuchawki napędzał będzie Sound Blaster Z. Wiem że jedne są otwarte, drugie zamknięte, dla mnie to bez większego znaczenia mam raczej cisze w chacie. Słuchawki tylko i wyłączenie do grania, do muzyki, filmów mam inne sprzęty :-) 
Czy w przypadku hd669 pady też  do wymiany ?
Odpowiedz
#2
Jak masz ciszę to bierz otwarte. Otwarte lepsze.
Odpowiedz
#3
668b lepsze do grania.
Odpowiedz
#4
(03-30-2016, 07:59 AM)t4co napisał(a): 668b lepsze do grania.
Dzięki, już zamówione + pady od AKG K-240, zamówiłem też SB omni (miałem brać Z-tke, ale po oględzinach okazało się ze wszytkie PCIEx1 mam zasłonięte przez grafę), które już do mnie dotarło i szczerze mówiąc, dźwięk z tej karty mnie nie powalił, lepiej niż integra (Realtek ALC887), ale jak dla mnie szału nie robi, jakiś zamiennik, żeby dobrze to grało z 668b ?
Odpowiedz
#5
W podobnej cenie pod usb nie bardzo.
Odpowiedz
#6
(04-04-2016, 01:52 PM)t4co napisał(a): W podobnej cenie pod usb nie bardzo.

Heh a kto mówił, że w podobnej cenie ? xD
Odpowiedz
#7
A na Omni wyłączyłeś opcję surround? Same 668b wydają się mało muzykalne chyba, że lubi się jasny, pozbawiony basu dźwięk.

Zawsze możesz kupić ODAC+O2, to będziesz mieć bardzo sceniczne i analityczne brzmienie, ODAC również świetnie pozycjonuje. Niemniej nie wydaje mi się, żeby 668b + omni źle pozycjonowały, pamiętaj, że gry tez mają swoje ograniczenia i czasem nic więcej nie da się już uzyskać. Obawiam się, że np. w CS chcąc uzyskać lepsze pozycjonowanie musiałbyś kupić Kavy 5.1 analog. W BF 668b + omni da Ci niemal maksimum sceniczności, ale pewnie zabraknie Ci przyjemniejszej barwy dźwięków (której na 668b po prostu nie uzyskasz).
Odpowiedz
#8
(04-05-2016, 08:24 AM)t4co napisał(a): A na Omni wyłączyłeś opcję surround? Same 668b wydają się mało muzykalne chyba, że lubi się jasny, pozbawiony basu dźwięk.

Zawsze możesz kupić ODAC+O2, to będziesz mieć bardzo sceniczne i analityczne brzmienie, ODAC również świetnie pozycjonuje. Niemniej nie wydaje mi się, żeby 668b + omni źle pozycjonowały, pamiętaj, że gry tez mają swoje ograniczenia i czasem nic więcej nie da się już uzyskać. Obawiam się, że np. w CS chcąc uzyskać lepsze pozycjonowanie musiałbyś kupić Kavy 5.1 analog. W BF 668b + omni da Ci niemal maksimum sceniczności, ale pewnie zabraknie Ci przyjemniejszej barwy dźwięków (której na 668b po prostu nie uzyskasz).

Tak wszystko mam wyłączone, może to jeszcze kwestia wygrzania słuchawek(grają dopiero kilkanaście h) na razie nic nie będę kombinował i tak jest lepiej niż było. HD668b są super, nawet w tych pseudoskurzanych padach(welury jeszcze nie doszły) mogę siedzieć godzinami, co prawda spędziły kilka godzin rozciągnięte na obudowie kompa xD Jak dla mnie komfort jest całkiem spoko, myślałem, że będzie gorzej.
Odpowiedz
#9
Ucho przyzwyczaisz to będzie jeszcze lepiej :]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.