• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki do CS:GO
#1
Witam!
  • jaką obecnie myszkę używasz: http://www.morele.net/mysz-esperanza-dra...2w-511151/
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): w CSie 3.0 standardowe
  • czułość w Windows: http://prntscr.com/aj0zkj
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 15-17
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, CS 1.6, CS:S
  • jaką masz obecnie podkładkę: SteelSeries QcK mini
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): boczne tylko do komunikacji głosowej w grze, ale obejdzie się bez nich
  • twój budżet: 100 zł
  • jaki chwyt stosujesz: częściej palm, baardzo rzadko claw (wolałbym uniknąć myszek claw)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? - prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,8 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: średnio bym powiedział
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: jak najbardziej
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: po prostu mam myszkę za 30 zł, chciałbym jakąś nowszą
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak, najlepiej na morele.net
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie chciałbym całej bialej myszki, jednak jesli zaszlaby koniecznosc, zastosuje się.
Więc chciałbym jakąś niedrogą, do 100 zł myszkę, na razie jeszcze zbieram na sprzęt (komputer), kiedy juz zakupie caly sprzet do grania zakupię również nową podkładkę (qck mini bardzo mi pasuje , dlatego zamierzam kupić QcK + / heavy). Na razie posiadam laptopa, wiec nie mam miejsca na tak dużą podkładkę. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
A4tech A90, w zasadzie do 100 zł nie masz wyboru. Ewentualnie nagnij trochę budżet i kup CM Alcor.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.