• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszki za 2 dychy
#11
chciałem spróbować outemu switche, więc kto wie czy nie ściągnę jej ;)
Odpowiedz
#12
(03-24-2016, 03:52 PM)Amok napisał(a): Nie ma sensu kupować mechanika jak ktoś nie chce wydać to niech kupi tracer mecano, sam na nia zbieram kasę :D

A co di myszki to kupcie jeszcze WMO za 20zl bo widziałem na Allegro , sam sie zastanawiam czy kupic ;D
Ale tracer ma zajebiste wykonanie Annie wiadomo jak w tych zza oceanu


http://allegro.pl/mysz-microsoft-usb-dos...76217.html

no ta myszka to legenda. Tez warto za 2 dyszki :D
Odpowiedz
#13
mamy tą myszkę za 20 zł ;D tak na śmichy kupiliśmy ale tak po paru godzianch użytkowania to wydaje się lepsza niż te gówienka po parę dych co testowaliśmy ;D, wiadomo nie wiemy ile to podziała... kształt to DA po prostu, ma tylko 1600 dpi, w teorii miało być 400/800/2000 ale być może to przycisk dpi nie działa i nie przełącza ciężko powiedzieć ;D , slizgacze jakieś pół plastiki takze w sumie nie wiadomo czy to spodem szorujemy czy te ślizgacze takie kiepskie, ale to standard w tej cenie, rolka taka, ze strach używać, ale bywało gorzej, póki działa nawet nie ma tragedii, przyciski twarde i mają z 2 mm overtravel, boczne są fajne ;) kabel ok cienki gumowy, dosyć lekki, lekko sztywny, sensor max speed jakies 2 m/s, lod 1.5 CD, 125 Hz polling.

teraz tylko znajdę kogoś, żeby chciał trochę to poużywać i powie jak się w praktyce sprawuje ;P
Odpowiedz
#14
ja mógłbym, także moj kolega prawie sąsiad jest zainteresowany, w końcu to my tą mychę znaleźliśmy ;d
szczególnie moją uwagę przykuł LOD o.O który jest o dziwo mniejszy od Savu (FTW)
twoim zdaniem myszka dobra dla takiego nazwę to lowsensa na średnim sensitivity?
Max speed tez lepszy od Savu patologia :D
sam chciałem kupić tą mychę, bo głownie zastanawiałem się nad Deathadderem (w savu kształt mnie dobija). Akurat miałbym okazję sprawdzić.
I przy okazji mógłbym Wam zdać sprawozdanie ;d
Ale nie ukrywam myszka mnie zaskoczyła, myślałem że to zwykłe ch**stwo xD
I mam jak zwykle bonusowe pytanie:
laserowe nie są zbytnio pod lowsens? wiem, że nie mają takiego feelingu + potrafią gubić piksele
Odpowiedz
#15
zapomniałem jeszcze... jeśli tej mychi nie dacie nam na sprawdzenie, cokolwiek to moj kolega pytał się, a ja jednoznacznie nie mogłem mu odpowiedzieć czy Tracer Pert II (takie grube gówno, tzn. jego myszka) jest nadal lepsza od tej za 13,99 ?
Twoim profesjonalnym zdaniem jest czy nie ? :D
Odpowiedz
#16
wysyłka to połowa ceny tej myszki, w 2 strony to wyjdzie, że można było kupić nową ;D ja tu mam ludzi do testowania ;D nawet nie wiem u kogo są niektóre przedmioty jak czasem do recenzji jakiejś potrzeba coś sprawdzić :P, no i już podrzuciłem. Za 20 zł to kup w ciemno, sprawdzisz sobie kształt DA przynajmniej ;) nie wiem jak działa ten pert to nie potrafię powiedzieć. Ten "wanna be DA" to imo szybko padnie, stawiałbym ,że tracer jest lepszy jakościowo :P Jak chociażby przycisk dpi nei działający od nowości to wiesz... roku bym jej nie dał, że pożyje.

Jak będę miał chwilę to wezmę ją i popatrzę dokładnie jak to się prezentuje ;)
Odpowiedz
#17
dobra, to kupimy nową :D
Odpowiedz
#18
Jak kiedyś z Chin dotrze do nas klawiatura Team Wolf - Zhuque (http://pl.aliexpress.com/item/Mechanical...a4dfba3c3a) z wymienialnymi switchami to będziemy testować Outemu Blue oraz zamówione Gaterony brown z massdropa (mamy nadzieję, że będą pasować).
Odpowiedz
#19
reca Corneta :D - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ch-cornet/
Odpowiedz
#20
o proszę, od razu cena w górę i 4 sklepy juz na allegro ;d Za 15 to się opłacało :p Kolega wlasnie zmienil Perta na Corneta i ciągle na nim ciśnie, i uważa że to lepsza mycha odd perta xD
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.