• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka i Podkładka MOBA
#1
Myszka

  • jaką obecnie myszkę używasz: SS Rival
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1350
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia-wysoka
  • czułość w Windows: 6/11
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 30 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): League of Legends
  • jaką masz obecnie podkładkę: szukam
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 boczne
  • twój budżet: 250 zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: leworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,5
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,8
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: do 2400
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: nic
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): chciałbym aby myszka miała 40 mm wysokości albo troche więcej
Podkładka
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): szukam
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? SS Qck+ może być wolniejsza
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa/hybrydowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 400x300 mm
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: chyba wolną/bardzo wolną. Mogę dodać, że chciałbym podkładkę pod League of Legends
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • maksymalna cena za podkładkę?: 100 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): brak
#2
Powiedz mi co w Rivalu Ci w takim razie nie odpowiada? Do lola to akurat raczej szybsze podkładki się wybiera, czemu byś chciał wolniejszą?
#3
SS Rival- profil na prawą rękę. SS Qck+ wydaje mi się za szybka, a lubię mieć dużą kontrolę nad myszką. Jeśli powinienem wybrać szybszą, mogę się na nią zdecydować.
#4
Qck to raczej wolna podkładka
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#5
Właśnie wiem. To może ze mną jest coś nie tak :D. Ale możecie śmiało mi dać szybką podkładkę.
#6
Według mnie masz szybkie dpi a nie podkładkę :p zmniejsz dpi to zobaczysz :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#7
Na ile powinienem zmniejszyć, aby zobaczyć różnicę?
#8
W lolu to gra się na dowolnym DPI, koło 1000 raczej normalna wartość w tej grze, grasz samym nadgarstkiem raczej nie? Niższe wartości to się człowiek zamęczy. Moim zdaniem to powinieneś wziąć jakąś mniejszą symetryczną myszkę np. Zowie ZA12 do tego podkładkę Taito Control, żeby był kontrolowany ślizg, ale równy i chociaż średnio szybki.
#9
Szkoda, że jest krótsza i nie ma sterowników. Jeżeli nie ma czegoś innego to raczej zdecyduję się na tą zowie oraz roccata.
#10
no to ZA11 jest większa, jak serio chcesz większą


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.