• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Ryos TKL
#1
Dzień dobry. Obecnie na procpu jest ogromna przecena na Roccat Ryos TKL i można ją kupić za 400zł. Czy byłby to dobry zakup? Co sądzicie o tej klawiaturze?

http://procpu.pl/p/1727/32475/roccat-ryo...racza.html
Odpowiedz
#2
Niestety nie wiemy czy Roccat w końcu poprawił nagminnie padające lampki w swoich klawiaturach i liczne problemy z elektroniką...
Odpowiedz
#3
Myślałem że Roccat ma świetne jakościowo produkty. W takim razie za co płacimy te 600 złotych?
Odpowiedz
#4
wiesz jak to jest mieli myszki którym padały scroll jak muchy dopiero jak doświadczyli tego na własnej skórze to zaczęli wstawiać lepsze scrolle, mieli kave 5.1, które pękały i były niewygodne dopiero rewizja analog poprawiła ich wady, coś tam pewnie jeszcze by się znalazło :D no i wypuścili klawiatury którym padały lampki, może TKL już ma to poprawione jednak ciężko powiedzieć ;D
Odpowiedz
#5
Powiem tak:
Mam klawkę Roccat Ryos MK Glow (pierwszy ich podświetlany mechanik) od 2,5 roku i NIC się z nią nie dzieje, lampki wszystkie działają bez zarzutu, przełączniki pracują jak nowe.
Mniej więcej tak samo długo posiadam myszkę Roccat Kone XTD i też nic się z nią nie dzieje. Scroll, jak i cała reszta, pracuje bez zarzutu.

Może miałem szczęście do moich sztuk, a może kto inny miał pecha. :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.