• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotel Ergonomiczny +/-500zl SitPlus - Spectrum i Space
#1
Jakby ktoś miał kłopot z zakupem solidnego krzesła w miarę przystępnej cenie to polecam krzesełka ergonomiczne firmy SitPlus.

Takie krzesła używane są w mojej firmie i trzymają się dobrze całości. Nie skrzypią, nie latają na boki, nic nie odpada i do tego są wygodne. Można siedzieć na nich bez problemu 8h w robocie.

Do domu właśnie zakupiłem SitPlus Space i oczywiście również jestem zadowolony. Ma nieco inną konstrukcję niż SitPlus Spectrum. W Spectrum jest inny mechaniz bujania niż w Space. W obu modelach dostępne są nieco inne regulacje podparcia, zagłówka czy podłokietników. Jakość wykonania jest podobna i w obu wypadkach na bardzo dobrym poziomie.


Oglądałem ostanio chyba z miesiąc we wszytkich sklepach fotele, najczęściej dostępne są z ekoskóry, której kompletnie nie ufam. Najsolidniej wyglądająca skóra była do wglądu w sklepach BRW. Było mięciutko i wygodnie... ale to tak na pierwsze wrażenie, podejżewam że na dłuższą metę mogło by wszytko na drugi dzień boleć.


Podsumowując, jeśli chcecie kupić dobry fotel, to polecam SitPlusy.. NA PEWNO SĄ MILION RAZY LEPSZE NIŻ TAKIE Z JYSK.. cena podobna a te w Jysk bujają się na boki już na wystawie sklepowej. Ekoskórki oglądałem jak wyglądają u ekspedientek w sklepach.. wszędzie coś się pruło i odpadało.

Jak nie chcesie się latem lepić do fotela i odkurzać jego fragmentów z podłogi to polecam jednak się złamać tak jak ja:) Kupić ten brzydiej wyglądający fotel ergonomiczny ale przyjanmniej nic nie boli, siedzi się wygodnie i nic nie odpada i nie trzeszczy:)



Tak, wiem... reklame robię.. ale najczęściej polecane są fotele za ponad 1000zl, a nie każdy chce tyle wydawać na jedno krzesło.


ps.nie zapomnijcie dobrać do fotela kułek gumowanych/kauczukowych czy tym podobnych:)
Odpowiedz
#2
w sumie spoko wyglądają te fotele ;)
Odpowiedz
#3
Solidne i nie skrzypią.. Za taką kasę warto.. nie powiem, że są lepsze od tych za 1000zl czy jeszcze więcej, bo na pewno nie są.. ale mają już wszytko to co powinny mieć i się nie rozpadają w oczach:)
Odpowiedz
#4
minciu jak krzesła w domu / firmie się sprawują? Dalej nie ma żadnych problemów? Zbieram się do kupna któregoś modelu Space / Spectrium / Spectrum HB / Spectrum HB NET. Używasz w ogóle tego oparcia na głowę? Wydaje mi się, że ciężko tak siedzieć, aby używać tego.
Odpowiedz
#5
ja kupiłem fotel z siatka z agata meble - wedlug powszechnej opinii zlom, ale taki nie jest ; )
Dobrze sie siedzi, tylko torche siedzisko sie wgniotło, ale nadal dobrze, miekko.
lepsze niz jakies z ekoskory nawet 3x drozsze
Odpowiedz
#6
Co sądzicie o tym fotelu?
http://allegro.pl/fotel-biurowy-gracza-g...39187.html
Bardzo mi się on osobiście podoba i chyba go wezmę.
Odpowiedz
#7
nie popelniaj błędu, zawsze przymierz.
Odpowiedz
#8
(09-12-2016, 10:41 AM)cwirek91 napisał(a): minciu jak krzesła w domu / firmie się sprawują? Dalej nie ma żadnych problemów? Zbieram się do kupna któregoś modelu Space / Spectrium / Spectrum HB / Spectrum HB NET. Używasz w ogóle tego oparcia na głowę? Wydaje mi się, że ciężko tak siedzieć, aby używać tego.

SitPlus Space - zaczeła mi strzelać jak sie wierce na krześle podstawa.. Ten mechanizm do bujania czy jak to sie nazywa pod tyłkiem.

SitPlus Spectrum - wciąż bezgłośne.. kurde, trzeba było brać Spectrum.. niby model niżej, ale dzięki mniej bajecznej konstrukcji bujania jest solidniejszy. Z czystym sumieniem polecam Spectrum. Space wypada gorzej po dłuższym czasie, będę próbował go jeszcze rozkręcić i ponownie skręcić, może coś się zluzowało.
Odpowiedz
#9
Space - strzelanie podstawy rozwiązane. Nasmarowalem obficie cały mechanizm bujania, mocowania i co się dało :D poskładałem i jest OK.

Pojawił się od jakiegoś czasu nowy problem. Gąbka siedziska wygniotla się dosłownie do deski.
Muszę chyba odwiedzić jakiegoś tapicera i wyciąć nowe siedzisko.. nie wiem.. dupa boli :D

Co siekawe Spectrum używane dużo bardziej nie odgniotlo się jak space.
Odpowiedz
#10
Cześć, odkopuje stary temat, ale chce kupić fotel ergonomiczny i wpadłem właśnie na SPECTRUM i SPACE. Jeżeli jeszcze je posiadasz/pamiętasz, obydwa fotele mają regulację odcinka lędźwiowego? Szukałem na necie info i jedyne co, to mogę się domyślać, że jest. Który lepiej wziąć? Czy może jednak rozważyć coś jeszcze droższego?

Mam na mysli SPECTRUM HB NET
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.