• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hyperx cloud 1 vs sennseiser pc330 vs razer kraken usb 7.1
#1
  • jakie obecnie używasz? Ss sibieria v2
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Nie, narazie nie zamierzam w przyszłości myslalem nad xonarem dg/x
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) gry muzyka czasem filmy 
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Pop, techno rap rock rożnie 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Kupuje używane słuchawki mam 3 wybrane modele w tej samej cenie. Krakeny z gwarancja reszta bez 
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? To i to 55/45 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Zamknięte / pol otwarte 
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Hmm raczej dalej 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie wiem 
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): miękkie pady, 
  • Czy senki bedą za małe? Prosiłbym o rzetelna odpowiedz dziś do 18 chciałbym je kupic cena. Krakeny sa na gwarancji a senki i cloudy bez , senki zakrywają całe ucho? Wielkość syberi jest ok bo sa wygodne
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#2
Pod katem dźwiękowym (w tym z nastawieniem na gry) to PC330, jednak są ona wyjątkowo niewygodne. Krakeny to będzie downgrade z Siberii, więc nie am sensu w ogóle ich brać pod uwagę, no i tak Hypery wydają się tu najlepszym wyborem, w grach poprawy raczej nie będzie, ale w muzyce i pod kątem komfortu na pewno będzie na plus.
#3
Za 130 bez gwarancji sie opłaca ? 200zl różnicy prawie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#4
Słuchawki się raczej nie psują (a jak już to mikrofon co najwyżej, w hyperach pałąk też raczej nie pęknie) 130 zł to dobra cena o ile da kilka dni na sprawdzenie czy w ogóle działają. Bez gwarancji w b. dobrym stanie to najczęściej się kupuje za połowę ceny sklepowej.
#5
Ok , tyle chciałem wiedziec dzieki wielkie :) ! A dźwiękowke na przysslosc jaka wybrać ?

Edit: A logitech g430?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#6
Audiotrak Prodigy Cube Black Ed.

g430 jak krakeny, żaden upgrade w stosunku do Siberii.
#7
Kupiłem cloudy i zjadają syberie :) dziekuje za pomoc mozna zamknąć
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.