• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MODECOM MC-800W- klawiatura do 80zł
#1
Siema, szukam klawiatury najlepiej z białym podświetleniem do kwoty w granicach powiedzmy ~100zł. Gram głównie w cs oraz też sporo piszę. Ogólnie szukając klawiatury natknąłem się na Modecom MC-800W. Wygląda całkiem przyzwoicie (chodzi o design) ale nie wiem jak działa. Obecnie mam Tracer Montana, ale psuje mi ona design biurka (Mam nową Zowie ZA i białoczarne Camade, QCK+ i Qpady). Myślę że do klawiatury nie ma sensu dopłacać. Co myślicie o tej jednej? Może coś innego (też najlepiej czarno biała)?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Jak popatrzysz po opiniach tej klawiatury to wygląda ona na jakiś totalny syf. Niestety nie widzę niczego ciekawego z białym podświetleniem. Ewnetualnie jeżeli zaakceptujesz nożycowe przełączniki to wybierz Cougar 200K, jeden z kolorów podświetlenia do wyboru jest właśnie taki prawie biały.

Tak w ogóle, masz fajny sprzęt to może pora na zainwestowanie w w mechanika? QuicFire Tk na MX brown ma białe podświetlenie, cena ok 400 zł, ale będzie na lata.
Odpowiedz
#3
Ale mam pytanie, czy inwestowanie w klawiature za 400zł ma sens jak gram w CSa 35h/14dni i raz tyle jeszcze siedzę na necie? :/ Nie chodzi o kwotę bo mam taką nawet ale sam sens...

Ten Cougar wygląda w miarę OK.

Ok biorę jednak mechaniczną za 2tyg.

Myślisz że Qpad mk-50 będzie ok gł. do csa? Co polecicie powiedzmy do tych 300-max 400zł nie koniecznie podświetlane ale czarno biała koniecznie?
Odpowiedz
#4
Mechanika zawsze jest warto ;D

Weź MK-50 albo Ozon strike Pro (jak chcesz podświetlenie) do grania MX Redy, jeżeli jednak myślisz, ze będziesz dużo pisał też to MX Brown
Odpowiedz
#5
Wiesz może jeszcze w jakim sklepie można ogólnie przetestować mechaniki? Lub też po prostu w jakich sklepach stacjonarnych można je znaleźć?
Odpowiedz
#6
W saturnach/media/komputronik często mają np. blackwidow, czasem coś od Tesoro lub Roccata. Trzeba po prostu iść i popatrzeć.
Odpowiedz
#7
Ok dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#8
A myślałeś nad tracer mecano? Czerwone podświetlenie nie moze byc?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Raczej odpada- psuło by design całego biurka (nawet pokoju). Raczej wezmę Ozone Strike Pro lub CM Storm QuickFire TK ze wzgl. właśnie na podświetlenie jak i wygląd i oczywiście to że są to mechaniki. Mam nadzieję że chodziaż będzie służyła długo.
Odpowiedz
#10
Mam jeszcze pytanie co do Quickfire TK, a mianowicie czy męczą się na niej ręce przy dłuższym użytkowaniu bez podpórki pod nadgarstki?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.