• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastępstwo dla Zowie EC1 Evo CL
#1
    Hey
  • jaką obecnie myszkę używasz: Zowie Ec1 Evo CL
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 450
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska 
  • czułość w Windows: 6
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 60cm/360cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Battlefiedy, Rainbow Six Siege, CS
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Control Alpha (stary model, cała czarna z malutkim logiem razera)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): lewy prawy, scroll + 2 boczne po lewej stronie
  • twój budżet: ile trzeba
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip, tylko palce dotykają myszki, nadgarstek jest lekko w powietrzu i tylko czasami dotyka podkładki.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 21cm, 
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2.4cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 400 wystarczy, jak będzie więcej to ok
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: po 2 latach scroll zaczął dziwnie pracować
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: bez różnicy
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie potrzebuje dyskoteki, wystarczy dobry grip/tracking/prezycja pod
Odpowiedz
#2
Jeżeli przyzwyczaiłeś się do EC1 to może zaczekaj na odświeżoną wersje EC1-A by benq (teraz nie ma ich w sklepach) słyszałem, że pod koniec marca mają się zacząć pojawiać.
Odpowiedz
#3
Hm wygląda identycznie jak Evo CL, na pewno wezmę ją pod uwagę. Poczytałem trochę recenzji i DM1 również wydaje się być interesująca.
Jest szansa, że będzie pasowała do moich dość sporych dłoni ?
Odpowiedz
#4
Jeżeli masz jakiś sklep typu media, saturn itp, to idź tam przymierz SS Sensei (lub Sensei RAW), gdyż mają one taki sam kształt i rozmiar. jeżeli uznasz, że Ci pasuje to weź. Jest obawa, że przy takiej dłoni wyda Ci się zbyt mało miejsca na palec serdeczny po prawej.
Odpowiedz
#5
Razer deathadder Chroma , zowie ec1-a gigabyte xm300
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Rozumiem, Chromy nie chce ze względu na różne opinie dotyczące jakości, sterowników itd. Zostają EC1-a i ten Gigabyte XM300, który wygląda bardzo ciekawie.
Mieliście już okazję go potestować?
Odpowiedz
#7
Jeszcze nie mieliśmy tego gigabyta.
Odpowiedz
#8
Poszukałem trochę info na temat tego Gigabyta, ma podobno spory LOD i brak opcji jego regulacji w aktualnych sterach. Poczekam do końca marca, jeśli coś poprawią w tej kwestii to poexperymentuje z GB.
W innym razie zdecyduje się na nowe EC1-A by benq. Dzięki Pany.
Odpowiedz
#9
Ja mam razer deathadder wiec mogę Ci dac rzetelna opinie a nie jakies hejty na necie czytasz :) mam porównanie do rivala i zowie fk1 i 2 wiec no . Nie rozumiem tej fali krytyki na da szczerze mówiąc, jesli nie potrzebujesz sterowników i podświetlenia (które imho i tak zasłaniasz ręka ) to mozesz wybrać zowie ec1-a od razu :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
moze patrioci dm1 ?
sam sie zastanawiam, gdyż savu jest słabe do claw grip, szczególnie na niskich czułościach.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.