• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Superlux HMC631 czy HyperX Cloud
#11
(03-08-2016, 05:41 PM)elano1000 napisał(a):
(03-07-2016, 10:17 PM)Gorth3X napisał(a): Wszelkie Roccaty to przereklamowane ścierwo. Jeśli chcesz super wygody i jakości wykonania to weź HyperX

HyperX to chyba jeszcze bardziej przereklamowane słuchawki, hype na każdym evencie w CS teraz.

/ Ja mam od niedawna wymienione Roccaty, więc jeszcze kwestia ustawień, ale na Xonar DG wydaje mi się, że lepiej współgrają z tą kartą niż Superlux HD668B.

Na eventach są bo w nich grają a nie mają na szyi jako reklamę od sponsora ;) Nie twierdzę że wszystko co gamingowe to złe, wiedząc że Adminstratorzy prowadzą najlepszy serwis z testami w Polsce i jeden z lepszych na świecie, bo rzetelny i dokładny ;)
Bardziej chodziło mi o sprzęty typu Razer Kraken czy SS Siberia ;)
Odpowiedz
#12
A jeszcze nie padła odpowiedz na pytanie "Jak to jest z wygodą użytkowania HMC631 w porównaniu chociażby do średnio wygodnych HD681."

Bardzo mnie to interesuje bo też myśle nad wymianą, biore pod uwage jeszcze hd669 bo są zamkniete.

Ja w swoich superluxach hd681 pod oryginalnymi padami mam włożone jeszcze jedne pady od starych słuchawek bo nie szło wytrzymać tak mnie plastik gniótł w uszy. Teraz jest lepiej nic nie gniecie ale za to jest tak w nich gorąco że masakra :D
Ty masz oryginalne pady czy cos z nimi robiłeś? Wiem że można kupić pady od akg ale troche kosztuja, w ostatecznosci je kupie gdzieś.
W każdych superluxach jest tak kiepsko z komfortem i tymi padami? (Domyslam sie ze w 681 evo juz jest lepiej bo sa welury)
Duża jest różnica w dzwieku na 668B a 669? Chodzi o pozycjonowanie.
Odpowiedz
#13
(03-08-2016, 08:10 PM)ruskitoster napisał(a): A jeszcze nie padła odpowiedz na pytanie "Jak to jest z wygodą użytkowania HMC631 w porównaniu chociażby do średnio wygodnych HD681."

Bardzo mnie to interesuje bo też myśle nad wymianą, biore pod uwage jeszcze hd669 bo są zamkniete.

Ja w swoich superluxach hd681 pod oryginalnymi padami mam włożone jeszcze jedne pady od starych słuchawek bo nie szło wytrzymać tak mnie plastik gniótł w uszy. Teraz jest lepiej nic nie gniecie ale za to jest tak w nich gorąco że masakra :D
Ty masz oryginalne pady czy cos z nimi robiłeś? Wiem że można kupić pady od akg ale troche kosztuja, w ostatecznosci je kupie gdzieś.
W każdych superluxach jest tak kiepsko z komfortem i tymi padami? (Domyslam sie ze w 681 evo juz jest lepiej bo sa welury)
Duża jest różnica w dzwieku na 668B a 669? Chodzi o pozycjonowanie.

Nic nie robiłem ze swoimi słuchawkami. Mam je od czerwca 2014 i chciałbym coś troszkę dokładniejszego i może trochę wygodniejszego, bo trochę za bardzo przyciskają do głowy. Dlatego chcę wymienić słuchawki i dokupić kartę dźwiękową.
Odpowiedz
#14
Z tego co czytam to te sluchawki sa calkiem dokladne. Jak sie wsluchan to tez raczej wszystko slysze :)
Jesli za bardzo naciskaja to je wygnij, ja ze swoimi tak zrobilem.
Odpowiedz
#15
HD669 podobno mocno uciskają, HMC631 nie uciskają, ale mają twarde pady, 681 evo są bardzo wygodne, o ile nie masz zbyt odstających uszu.

Jak podoba Ci się dźwięk HMC to możesz jeszcze pomyśleć o zainwestowaniu 600 zł a w AKG K550 (takie lepsze HMC) i mieć na lata bardzo dobre (i wygodne) słuchawki. Często mają je w Saturnach do przymierzenia.

Pod CS'a uważam, że Kavy lepiej pozycjonują od wszystkich superluxów i nie tylko... są bardzo wygodne, ale jak tu pokazał Sasi nie można mieć zbyt dużej głowy.

Co do karty to zależy od preferencji, ja lobię dźwięk kart SB (pomimo, że wielcy znawcy piszą, że sztucznie reprodukują dźwięki, tylko co z tego jak mi się to podoba?).
Odpowiedz
#16
Trafiłem na takie słuchawki, może autorowi się spodobają:
Encore Rockmaster OE
Mieliście z nimi styczność? Wyglądają na porządne.
W hd669 pewnie można wygiąć pałąk tak jak w hd681 i już nie będą uciskać?
Też szukam słuchawek ale tym razem zamkniętych, komfortowych, dobrych, w miarę tanich :D
Odpowiedz
#17
To jak jest z tymi dźwiękówkami na USB? No, bo raczej nie mam za bardzo wyboru na PCI (?)
Odpowiedz
#18
superluxy sa nie wygodne mialem i nie polecam jeden upadek nie chodzi sluchawka, pilot od mikrofonu od nowosci nie dzialal, u znajomego juz calkiem pilot sie rozlecial, jakosc wykonania kiepska. Cloudy I podobno slabizna jak juz to cloud II, chodz ja sam dolozylem i zamowilem roccat cave xtd 5.1 analog, ale narazie nic Ci na ich temat nie powiem jak przetestuje na sb z to dam znac czy warto bylo.
Odpowiedz
#19
(03-10-2016, 09:44 AM)adamos.as napisał(a): Cloudy I podobno slabizna jak juz to cloud II
Nie znam się za bardzo, ale wiem jedno. To co piszesz to bujdy. Cloud II to prawie to samo co Cloud I, z tym że II mają dodatkową kartę dźwiękową, która jest po prostu kiepska i nie warto do niej dopłacać. 

Tak jak pisałem, jak to jest z tymi dźwiękówkami na USB, bo pewnie na PCI nie mam zbyt dużego wyboru?
Odpowiedz
#20
(03-10-2016, 09:44 AM)adamos.as napisał(a): superluxy sa nie wygodne mialem i nie polecam jeden upadek nie chodzi sluchawka, pilot od mikrofonu od nowosci nie dzialal, u znajomego juz calkiem pilot sie rozlecial, jakosc wykonania kiepska. Cloudy I podobno slabizna jak juz to cloud II, chodz ja sam dolozylem i zamowilem roccat cave xtd 5.1 analog, ale narazie nic Ci na ich temat nie powiem jak przetestuje na sb z to dam znac czy warto bylo.

hah ja mam hmc, padaly a działają
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.