• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe słuchawki 250-300zł i opcjonalne źródło
#1
Chcę kupić nowe słuchawki. Zastanawiam się nad:
-Kingston HyperX Cloud
-Superlux HMD-660E
-Superlux HMC660X
Ewentualnie coś innego w cenie 200-300zł. Słuchawki będą wykorzystywane do grania w gry i słuchania muzyki. Będą działać na karcie zintegrowanej z płyty głównej MSI Z97-G43. Obecnie korzystam z Sennheiser HD201 i mikrofonu Zalman ZM-MIC 1. Byłoby fajnie gdyby polecane słuchawki były trochę większe. Senki HD201 mam rozłożone na maksa i są akurat. Czy do nowych słuchawek będę musiał dokupić kartę dźwiękową? Jeśli tak to ile będę musiał na nią przeznaczyć?
Odpowiedz
#2
Jak po równo gry i muzyka to warto wybrać HyperX, do tego Xonar DGx.
Odpowiedz
#3
A jeśli bardziej gry lub bardziej muzyka to wtedy bym musiał coś innego wybrać? Jak jest z wielkością tych kingstonów? Są większe od Sennheiser HD201?
Odpowiedz
#4
Zmierz długość pałąka po rozłożeniu w HD201 (nitkę przyłóż i potem zmierz ją) to porównam.

Jeżeli masz dużą głowę, to obawiam się, że Superluxy mogą być małe dla Ciebie, więc trzeba mieć nadzieję, że zmieścisz się w hypery
Odpowiedz
#5
Zmierzyłem centymetrem krawieckim długość od jednego nausznika do drugiego przez pałąk i wyszło 31-32cm. Mierzyłem od początku gąbki ( pada ) na słuchawce, a nie od środka.
Odpowiedz
#6
To Qpady/HyperX odpadają bo są mniejsze o jakieś 3-4 cm. Niestety nie wiem ile mają te superluxy, ale chyba są trochę większe i myślę, że powinny być ok.
Odpowiedz
#7
A co myślisz o tych Superluxach:
-Superlux HMD-660E
-Superlux HMC660X
Bedą lepsze od Hyperx Cloud? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnego testu.

Co sądzisz o kartach: Sound Blaster Z i Audiotrak Prodigy Cube Black Edition? Która będzie lepsza w grach i muzyce?
Odpowiedz
#8
Nigdy ich nie słuchałem, ani nie znam nikogo kto by je miał, ale Superlux nie ma w sumie słabych modeli. Czasem trzeba zaryzykować w ciemno :)

Co do kart to każdy ma swoje zdanie, ja lubię karty SB (mam SB Z i nie potrzebuję zmieniać, w sumie kilku z nas je tu ma), np. Hya preferuje swojego ODAC'a (coś bardziej jak CUBE). Wszędzie przeczytasz, że CUBE jest lepszy, jednak czy akurat dla Ciebie będzie lepszy tego nikt Ci nie powie, bo każdy może inaczej odbierać dźwięki. Stricte do grania to Z na pewno jest bezpieczniejszym wyborem.
Odpowiedz
#9
Chciałbym się jeszcze zapytać o słuchawki do konsoli. Potrzebuję słuchawki które będą działać z PS3, PS4 i mogą też działać z konsolą Xbonx one i x360. Ale najważniejsze czy są takie słuchawki pod ps3 i ps4?
Odpowiedz
#10
Lepiej popytać na jakiś forach PS'a, bo u nas nie testujemy niczego czy współgra z konsolami czy nie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.