• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PILNE! Względnie mała mysz do 250zł bez profilowania
#1
witam!

Proszę o pilną pomoc. Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz i wychodzi mi na to że powinienem mieć myszkę w stylu razer abyssus lub steel series kinzu v3, ale podobno w razerze coś się dzieje nie tak z rolką a kinzu v3 ma jakiś słaby czujnik, więc już nie wiem co wybrać, a nie chce badziewnych myszek firm w stylu a4tech czy cos takiego. Wiem, że są lepsze myszki od tych, ale problemem jest to, że z moją małą ręką ciężko mi się bedzie grało na czymś innym i nie wiem czy wygodnie.

profilowanie myszy: BEZ PROFILOWANIA, lubię symetryczne myszki bez podparcia na boczne palce.
jaką obecnie myszkę używasz: microsoft wireless 1000 (11,37 x 5,83 x 3,07cm)
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia/wysoka
w co grasz (podaj tytuły gier): Dragon Age, Skyrim, Sim City i tytuły third person perspective
jaką masz obecnie podkładkę: nie mam
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3, nie mam bocznych i nie używam, ale nie obrażę się jak będą pod warunkiem że będą wygodne i nie będzie się ich niechcący naciskać :)
twój budżet: do 250zł
jaki chwyt stosujesz: claw grip(podparcie 5-cio punktowe)
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo ręczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni: 17,5cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? jakieś 2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:chyba tak, aż tak się na tym nie znam

czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): preferuje czarny kolor, nie lubię za dużo podświetleń
#2
Abyssus nie jest złym wyborem, ale możesz też pomysleć o:
zowie FK2 (brak sterowników, ograniczona możliwość konfiguracji, najlepszy sensor wśród małych myszy, tware przełączniki, boczne przyciski po obu stronach - aktywne tylko po jednej, wybranej)
g100s (wersja budżetowa, sensor dość dobry - lepszy niż w kinzu v3, średniej jakości materiały, brak bocznych przycisków)
#3
(03-02-2015, 12:10 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Abyssus nie jest złym wyborem, ale możesz też pomysleć o:
zowie FK2  (brak sterowników, ograniczona możliwość konfiguracji, najlepszy sensor wśród małych myszy, tware przełączniki, boczne przyciski po obu stronach - aktywne tylko po jednej, wybranej)
g100s  (wersja budżetowa, sensor dość dobry - lepszy niż w kinzu v3, średniej jakości materiały, brak bocznych przycisków)
Dziękuję za szybką odpowiedź!:)
Dwa szybkie pytania:
1. A czy ta myszka Zowie FK2 nie będzie za długa, na stronie zobaczyłem że ma 124 cm(naczytałem się sporo dobrego o tej marce, więc najchętniej bym pewnie wybrał tę, ale boję się, że będzie niewygodna z racji rozmarów )
2. czy faktycznie z tą rolką w Abyssusie jest tak źle, w jakiejś recenzji przeczytałem, że na minus było słabej jakości rolka
#4
Nie napisałeś, jakiej długości jest twoja dłoń. Mysz poza tym, że jest długa jest również płaska i łatwo ją dalej chwycić z tym, że jeżeli masz małą dłoń i mimo wszystko nie sięgniesz wystarczająco daleko to przez twarde przełączniki umieszczone w okolicach przedniej krawędzi myszy, kliki mogą ci się wydawać za twarde.
Co do rolki nie mam pojęcia, wiem, że zowie też nie powala jakością swoich rolek.
#5
myślę, że spokojnie chwycisz fk2
#6
(03-02-2015, 05:16 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Nie napisałeś, jakiej długości jest twoja dłoń. Mysz poza tym, że jest długa jest również płaska i łatwo ją dalej chwycić z tym, że jeżeli masz małą dłoń i mimo wszystko nie sięgniesz wystarczająco daleko to przez twarde przełączniki umieszczone w okolicach przedniej krawędzi myszy, kliki mogą ci się wydawać za twarde.
Co do rolki nie mam pojęcia, wiem, że zowie też nie powala jakością swoich rolek.
Napisałem, przeczytaj dokładnie mój post: innych danych dotyczących dłoni nie było we wzorze więc zakładam że o nie Ci chodzi. Anyway, wybór padł na abyssa, musiałem wczoraj się zdecydować. Dziękuję wszystkim za pomoc. Super forum, dobrze że powstało, bo ciężko coś wybrać jak nie ma jak tego przetestować a tak ktoś coś doradzi :)
#7
Nie wiem jak to czytałem ale faktycznie, wybacz :P


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.