• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Creative Sound Blaster Z + Roccat KAVE XTD 5.1 Analog - konfiguracja pod CS:GO
#12
Czyli zostawiam w ten sposób:

1. [Obrazek: 4.jpg]
2. [Obrazek: 6.jpg]

Wcześniej przy Superluxach 668B dosyć dobrze słyszałem wszystko, jednak rozwaliły się i myślałem, że kupię lepsze. Nie miałem nigdy 5.1 więc może jeszcze nie jestem przyzwyczajony do tego dźwięku. W tym teście wbudowanym w Pro Studio praktycznie nie słyszę różnicy między rear a front. Może poziom dźwięku powinienem zmienić, może jakoś tymi pokrętłami poustawiać na ciszej i głośniej na niektórych kanałach? Obecnie na karcie dźwiękowej mam ustawione 30%, wszystkie pokrętła na maxa i potencjometr prawie na maxa, w grze na 0,5 volume oraz dźwięk na tryb 5.1. Na 668B na początku też miałem problemy z przyzwyczajeniem się do dźwięku, jednak po dłuższym użytkowaniu + wygrzaniu przyzwyczaiłem sie. Na Kaveach dopiero 15h wygrzewałem wiec może jeszcze trochę potrzeba. Również problem tego pozycjonowania może wynikać ze zmian głośności, ponieważ powinienem znaleźć jedną wartość dźwięku i na niej cały czas siedzieć, aby uszy się przyzwyczaiły; a tutaj potencjometrem ruszę trochę i już inny dźwięk - więc może najlepiej byłoby ustawić wszystko na maxa na pilocie, a kombinować jedynie volumem w grze / karcie dźwiękowej.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Creative Sound Blaster Z + Roccat KAVE XTD 5.1 Analog - konfiguracja pod CS:GO - rokat - 03-02-2016, 01:47 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.