• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotel do 500 zł
#11
haha czyli nie tylko miałeś go na plecach :D
Odpowiedz
#12
(02-23-2016, 05:08 PM)Hya napisał(a): haha czyli nie tylko miałeś go na plecach :D

na to wygląda ;d tylko nie rozumiem tych co ten fotel wymyślali. Gdyby trochę bardziej sie zastanowili i dali mopzliwosc odpiecia lub dopasowania podgłówka i tego gówna na plecy to na pewno wieksza czesc ludzi by go kupiła i zdecydowanie WIEKSZA częsc ludzi byłaby ZADOWOLONA. A tu taki chuj i 2 dychy w plecy, bo odsyłam ;0
A i jeszcze odnośnie jakości... Ekoskóra na super jakościową nie wygląda ale nie jest tandetna, szwy na supersolidne też nie wyglądają, ale na 100 nie rozpadną się po roku. Fotel bardziej twardawy niż miękki (tzn część z ekoskórą). Coś mi się wydaje że w tym przedziale (mam max 400) to najwygodniejsze są ergonomiczne (np. te z siatką), bo w sumie jebie mnie wygląd, ważne żeby były wygodne. Co sądzicie?
Odpowiedz
#13
Ja bym na twoim miejscu pojeździ po sklepach meblowych i posiedział na różnych fotelach. Wiele z tych siatkowych jest bardzo niewygodna.
Odpowiedz
#14
(02-24-2016, 10:07 AM)t4co napisał(a): Ja bym na twoim miejscu pojeździ po sklepach meblowych i posiedział na różnych fotelach. Wiele z tych siatkowych jest bardzo niewygodna.

ja bede jezdzil i przymierzal, bo tutaj tego nie zrobilem ;d
Odpowiedz
#15
(02-24-2016, 11:58 AM)Czyszczu napisał(a):
(02-24-2016, 10:07 AM)t4co napisał(a): Ja bym na twoim miejscu pojeździ po sklepach meblowych i posiedział na różnych fotelach. Wiele z tych siatkowych jest bardzo niewygodna.

ja bede jezdzil i przymierzal, bo tutaj tego nie zrobilem ;d

EDIT. pytanie do cesarza
Ile masz wzrostu? Jesli do 175 cm to moglbys przymierzyc bo jest całkiem całkiem (moj tata tyle ma i sprawdzał) :D

Siemka wszystkim znowu. Juz siedzę na swoim dawnym fotelu. Wraz z tatą złożyłem fotel BST z powrotem
do pudła. W trakcie rozkręcania jak wspominałem kiedyś zauważyłem że na podłokietnikach było miejsce na 4 a nie 3 śruby. Więc teoretycznie można fotel podwyższyć, lecz mechanizm koło siłownika nie złapie uchwytu. No ale go podwyższyłem przed rozebraniem. I wiecie co? Byłoby zajebiście gdyby ten uchwyt byłby dłuższy o 10 cm. Taka góra część fotela była tak wygodna że jaja puchną ;d Podgłówek na karku i morda zadowolona, to coś na lędźwia idealnie wcisnęło się jak kuśka w piczkę XD No ale wracając do rzeczywistości muszę fotel odesłać. A najlepsze jest to że okazało się, że nie stracę ani złotowki, poniewaz w przypadku odeslania na wlasny koszt firma ( w ciągu 14 dni) zwroci hajsy, a ze wysylka tyle samo bedzie ile ta ktora zamawiałem nic nie stracę, poza czasem) :D Teraz tylko znalezc fotel jak BST tylko kurwa wyższy :D :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.