• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kave XTD 5.1 analog
#1
jakby ktoś szukał to znowu są na promocji po 349 zł na allegro
Odpowiedz
#2
270 w saturnie
Odpowiedz
#3
@up
jesteś pewien czy to nie wersja stereo :> ?
Odpowiedz
#4
Cześć.
Byłem już zdecydowany zamówić 668b gdy przeczytałem Waszą recenzję tych słuchawek. I teraz jestem w kropce. Obecnie używam Everglide s-500 i szukam dla nich zastępstwa. Słuchawki będą podpięte pod ALC1150 na Z170 Pro Gaming, później może pomyślę o używanym SB Z. Co byście mi doradzili? Priorytet to CSGO, gorszą jakość muzyki czy filmów jakoś przeżyje.
Odpowiedz
#5
Jak priorytet CS to te Kavy (musi być wersja Analog) możesz brać spokojnie. Pod Ztką będziesz miał przyjemniejszą ich barwę, ale na integrze też będzie Ci się dobrze grało.
Odpowiedz
#6
(02-22-2016, 09:22 PM)Hya napisał(a): Jak priorytet CS to te Kavy (musi być wersja Analog) możesz brać spokojnie. Pod Ztką będziesz miał przyjemniejszą ich barwę, ale na integrze też będzie Ci się dobrze grało.

Co to oznacza określenie przyjemniejsza barwa? Łatwiejsze i precyzyjniejsze będzie pozycjonowanie, czy chodzi tylko, że dźwięk będzie nam się bardziej podobał - w sumie żadnej przewagi jedynie kwestia 'estetyki'?
Odpowiedz
#7
Dzięki za odpowiedź, w takim razie zdecyduję się na te słuchawki. I mam jeszcze podobne pytanie co cwirek91.
Odpowiedz
#8
W zasadzie wszystkie aspekty trochę się poprawią (od brzmienia po lepiej zarysowane pozycjonowanie), ale nie jest to poprawa, która miałaby zwalić z nóg. Warto kupić, ale nie jest to priorytet.
Odpowiedz
#9
podobaja mi sie te sluchawki - Roccat Kave XTD 5.1 analog  i chcialbym zebyscie mi doradzili czy jest sens kupowania ich gdy ma sie zintegrowany uklad dzwiekowy Realtek ALC892 a jeśli nie to czy w polaczeniu z wewnetrzna karta Creative Sound Blaster Z będzie ok lub jakąś inną w cenie około 250 zł - mogą byc tez uzywane.

Sluchawki beda uzywane tylko do gier.
Odpowiedz
#10
(02-25-2016, 09:17 AM)bbb napisał(a): podobaja mi sie te sluchawki - Roccat Kave XTD 5.1 analog  i chcialbym zebyscie mi doradzili czy jest sens kupowania ich gdy ma sie zintegrowany uklad dzwiekowy Realtek ALC892 a jeśli nie to czy w polaczeniu z wewnetrzna karta Creative Sound Blaster Z będzie ok lub jakąś inną w cenie około 250 zł - mogą byc tez uzywane.

Sluchawki beda uzywane tylko do gier.

na integrze szału nie będzie, ale opd biedy da rade jak obsługuje 5.1 Aczkolwiek Creative SBZ dałby mocnego kopa tym słuchawkom na + w praktycznie wszystkim
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.