• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka za około 150 (200 góra)
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Tracer Ghost
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000 
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 7/11
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 6,5 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Głównie League of Legends, rpg, Borderlandsy   
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries Qck mini
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam dwóch bocznych, bo tyle do tej pory miałem :p 
  • twój budżet: ~150zł 
  • jaki chwyt stosujesz: w grach fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 17,5-18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: 1,5 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak 
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: przełącznik w prawym przycisku się rozkruszył lekko :p, ale udało mi się go naprawić. Do tego scroll mi s zepsuł (rolka, jak i przycisk), dlatego myślę nad kupnem nowej myszki. Problemem był też wysoki LOD w fps-ach. Przede wszystkim chciałbym aby myszka miała trwałe przyciski i była dobrze wykonana. 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: raczej tak 
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): przydałyby się boczne przyciski 
    -znalazłem na procpu ciekawe myszki func ms-2 i ms-3 w przecenie oraz, na allegra za~150zł roccat pure optical. Co myślicie o tych myszkach?-na x-komie jest asus strix claw za 200zł. Dobra myszka słyszałem i mocno się nad nią zastanawiam. Ale chciałbym się dowiedzieć czy można znaleźć jednak tańszą opcję.
Odpowiedz
#2
Pod fingertipa mógłbyś poszukać Zowie ZA12 lub EC2-A po allegro, czasem się trafi używana, na gwarancji. Z nowych Claw Strix jest dobrą propozycją, jak potrzebujesz oprogramowanie i 3 boczne to śmiało bierz. Funcy z tego co ostatnio słyszałem, często miały różne problemy natury jakościowej (może dlatego połączyli się z fnatic), nie wiem czy to dobry wybór. Do 150 zł to najlepiej wybrać CM Alcora, wytrzymały i niedrogi.
Odpowiedz
#3
Dzięki za info o Func-ach. Ciężko znaleść jakieś opinie o nich, a ta przecena na procpu może być spowodowana właśnie tymi problemami.
A co myślicie o Roccat pure optical? Z tego co wiem ma obudowę jak chwalony pure military, ale inny sensor. Jest spora różnica między tymi sensorami?
Odpowiedz
#4
Przecena jest bo nie ma już Funca'a i zalegają te myszki w magazynach. Trzeba się ich pozbyć po prostu.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.