• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka+podkładka+mouse bungee za 300zł
#11
Cytat:w bezpośrednim teście sensory w rivalu, aviorze i ec1-a są nie do rozróżnienia. Być może u kogoś, kto widzi tam jakąś różnicę to coś innego to powoduje, albo dostał jakoś gorzej skalibrowany egzemplarz.
Różnica jest, ale faktycznie dla większości może być nieodczuwalna. Swiadczy o tym chodźby montowanie 32 bitowych jednostek mcu w mionixach, steelseries czy roccatach, natomiast zowie bazuje na starym, mało wydajnym MCU, tym samym co w pierwszych deathadderach i każda próba nadmiernej ingerencji kończyłaby się znacznym input lagiem. Między innymi dlatego zowie przy wyższych wartościach dpi posiada lekki jitter.
Tak tylko w celu wyjaśnienia moich wywodow wyzej, bez większego związku z tematem.
#12
Nigdzie nie mogę znaleźć Tesoro Aegix x4. Znacie może jakiś sklep, który tę podkładkę oferuje?
#13
http://www.ceneo.pl/23221339

Słabo szukasz:) 3 sekundy w google :)
#14
Wysyłka w 7 dni, czyli ja każdy sklep nie mają jej na stanie. :) Poza tym cena 100 zł, gdzie podkładka chodziła po 65zł.
Właśnie udało mi się ogarnąć fajną ofertę na olx od gościa, który sprzedaje ją bo dostał gratis za 55 zł + przesyłka 15 zł. Nowa, nie używana, 23 mies gwarancji więc nie było co się zastanawiać.
#15
to git;)
Wiesz, dolar poszedł w górę. Niektóre pierdółki sporo zdrożały ostatnio.
#16
Tak, ale to raczej nie tym spowodowane.
Wszędzie jak piszę do sklepów o produkty tesoro to dostaję odpowiedź, że nie wiedzą dokładnie kiedy będą, ale dopiero w kwietniu. Jako, że tesoro z USA to myślę, ze swoje produkty wysyłają partiamii co np. kwartał. Sądzę, że sklepy podwyższyły cenę ostanich produktów bo wiedzą, że ludzie i tak kupią. Bo np. na procpu do ostatniej sztuki była cena 60 kilka złotych. Na hard-pc(swoją drogą bardzo dobry sklep, super kontakt, polecam), dlagraczy, gamingowo itp. to samo.
Kurs dolara raczej na takie elementy nie miał dużego wpływu. Najbardziej to się odbiło na cenach procesorów, kart graficznych itp. Moj komp przez to podrożał o 350 zł. :-)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.