• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrofon czy headset?
#1
Cześć wszystkim.
Jak dotąd korzystałem z zestawu słuchawki AKG K518 + mikrofon wbudowany do laptopa. Jednak wraz ze zmianą laptopa, otrzymałem bardzo czuły mikrofon, którego nie jestem w stanie w żaden sposób wyregulować tak, aby moi znajomi nie dostawali napadów szału z powodu klikania mojej myszki. A granie z mikrofonem pod przyciskiem jest dość uciążliwe - nie zawsze jestem w stanie przekazać informacje w trakcie gry. Dlatego chciałem zakupić od razu cały headset. Ale może zakup samego mikrofonu byłby lepszy? Jak uważacie? Jeżeli któraś z tych opcji to coś konkretnego? Szukałem już headsetu, ale nie jestem w stanie żadnego wybrać. Uzupełniając wzór:
  • AKG K518
  • nie, nie planuję
  • do gier i do muzyki
  • głównie rapu, liczę na to aby miały dobry bass - żadnego pierdzenia
  • budżet na całe przedsięwzięcie: 200-250zł max
  • liczy się dla mnie jakość dźwięku ale nie mogę się męczyć słuchawkami, bo noszę je po wiele godzin na głowie.
  • zwykle siedzę w pokoju sam, więc nikomu by nie przeszkadzały, ale chyba mimo wszystko preferowałbym zamknięte.
  • nie wiem o co chodzi. :x
  • raczej nie będę dużo podróżował 
  • nie mam chyba żadnych. Chociaż nie wiem czy nie preferowałbym wtyków na jackach aniżeli USB chociaż nie wiem czy jest jakakolwiek różnica.
Co sądzicie o sytuacji?
Odpowiedz
#2
Z headsetów do 250 zł ,to jest tylko HMC631. Wg mnie jak nie czujesz potrzeby wymiany słuchawek to lepiej kupić Zalman ZMmic-1. Masz w ogóle gniazdo na mikrofon w laptopie?
Odpowiedz
#3
(02-11-2016, 11:43 AM)t4co napisał(a): Z headsetów do 250 zł ,to jest tylko HMC631. Wg mnie jak nie czujesz potrzeby wymiany słuchawek to lepiej kupić Zalman ZMmic-1. Masz w ogóle gniazdo na mikrofon w laptopie?

Tak, normalnie mam wejście na mikrofon jack takie jak wyjście na słuchawki. O Zalmanie słyszałem, że zbiera dźwięki i tego trochę się obawiam, bo mikrofon, który zbiera kliknięcia myszy już mam w laptopie. :D Ale 25 zł to nie jest jakaś wielka inwestycja i może warto spróbować. :)
Odpowiedz
#4
spróbuj tego zalmana, raczej na pewno nei zbiera jak ten laptopowy ;)
Odpowiedz
#5
ja sie zastanawiam nad MicModem ale 300zł prawie to duzo jak na mikrofon :F w tej cenie to już jakiś stojący profesjonalny albo na statywie
Odpowiedz
#6
(02-13-2016, 02:26 AM)VeeKing napisał(a): ja sie zastanawiam nad MicModem ale 300zł prawie to duzo jak na mikrofon :F w tej cenie to już jakiś stojący profesjonalny albo na statywie

Metia-Tech MT391 Polecam. 25 zł, zbiera mało szumów lepszego w tej cenie nie ma. Zobacz testy na yt.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.