• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki - jakaś tragedia.
#1
Jestem szczerze załamany, mam budżet około 300zł i nie mogę znaleźć dla siebie myszki.Chcę żeby była dobrej jakości - i tu pojawia się problem. Wszystkie które mi pasują mają coś nie tak. Rival - siadające kółko i przyciski deklarowane na 30M, a umierające wedle doniesień dosyć często, tragiczne gumy. G303 - wszystko super, ale jakie mam szanse że nie trafię na sztukę z luźną soczewką? Nawet nie wiem czy uznają to pod gwarancję. G402 jest dosyć przyjemny, ale niewygodny w podnoszeniu, a co dopiero cegła G502. Myszka od Dream Machines jest fajna, ale logo i wymuszone podświetlenie strasznie mnie kłują w oczy. Miotam się pomiędzy Rivalem a G303, czy ktoś może powiedzieć jak często są z nimi problemy?
Odpowiedz
#2
Rival od połowy zeszłego roku ma poprawione gumy, o ile pamiętam w międzyczasie pisali też coś o ich nowych przełącznikach.
Możesz zawsze rozkręcić dm1 i zakryć czymś diody :p
Odpowiedz
#3
Największym problemem G303 jest jej kształt - bez mierzenia w sklepie nie bierz. W DM1 da się rzeczywiście przykryć diody bez problemu (na zdjęciach w recenzji nawet je widać). Rival gumy poprawione do tego te przełączniki są jak każde inne, jak dużo osób korzysta z danego modelu, to częściej się słyszy o problemach z przełącznikami - jak ma się zepsuć to w każdej się zepsuje.
Odpowiedz
#4
Wezmę Rivala, i tu i tu tylko 2 lata gwarancji, nie ma co liczyć że G303 podziała dłużej. Rozważę sobie jeszcze tą cegłę G502.
Odpowiedz
#5
Podjedź do sklepu przymierz, jak masz możliwość. Większość z tych myszek jest dostępna w stacjonarnych.
Odpowiedz
#6
Albo kup jakies zowie i nie masz podświetlenia albo cos innego. Nie tylko sa te myszki. Jeszcze min Gladius od Asusa deathadder od razer czy zowie rożne .. Fk1, za11 , ec1-a które bedą lepszym wyborem od 'cegieł logitecha' , rivala miałem to sie wypowiem, dla mnie był sa duzy, ale przyciski miał idealne, gumy zostały poprawione i juz sie tak nie wycierają :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Akurat G303, G402 i Rivala już przymierzałem. Pasują mi wszystkie trzy, więc zakładam że G502 o budowie G402 też. Kwestia tego która będzie najsolidniejsza, i tu chyba najlepszy jest G502?
Odpowiedz
#8
g502 jest przede wszystkim najcięższa, ciężkie myszy w fpsach raczej się nie sprawdzają.
Odpowiedz
#9
G303 vs Rival vs DM1 Pro. Najbardziej podoba mi się G303, tylko ta latająca soczewka. Niech ktoś wybierze za mnie bo ja nie potrafię.
Odpowiedz
#10
Dm1 bo g303 moze byc nie wygodna i radzę ja przymierzyć przed zakupem
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.