• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam myszki do gier FPS
#1
>jaką obecnie myszkę używasz: A4-TECH EVO XGame Laser X750 Extra Fire
>jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200
>czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
>czułość w Windows: 6/11 oraz z wyłączoną akceleracją
>czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
>ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 5 cm - 6 cm
>w co grasz (podaj tytuły gier):Far Cry 4, Serious Sam 3, Wolfenstein Enemy Territory, Wasteland 2
>jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7 500 MP
>ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5, boczne też
>twój budżet: ok 200zł
>jaki chwyt stosujesz: FINGERTIP GRIP z tendencją do lekkiego Claw Grip
>jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
>jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo ręczny
>jaka jest wielkość Twojej dłoni: 20 cm
>jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: 2 cm
>czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
>czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
>co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: rolka myszy szfankuje
>czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
>uwagi (np. co do wyglądu myszki): wolę laser i mam trzy typy:

1.Rapoo V900 bardzo mi śię spodobała wizualnie i bebechy ma nie najgorsze, przydałby się test na test-gear
2.CM Storm Mizar
3.Genius Gila
#2
Po co Ci laser, skoro każdy już wie, nawet producenci że jest gorszy?
#3
jak wyżej, po co pakować się w tych czasach w laser?

Za ok. 200zł i przy twojej wielkiej dłoni (gdzie praktycznie takim chwytem złapiesz każdą myszkę do 12.8 cm) możesz np. kupić Razer DA '13 lub z massdropa Mionix Avior SK (aktualnie tam sprzedawany).
#4
ten Mionix Avior SK wygląda konkretnie ale jak się na tym massdropie kupuje bo niby ta mysz będzie jeszcze przez 7 dni takze mam jeszcze czas a i z tego co widzę to im więcej osób kupi tym niższa cena, czy tam jest jakiś limit ile osób kupuje czy jak? i kiedy się płaci? w tej chwili wychodzi z przesyłką jakieś 220 zł a na aledrogo po 3 setki widziałem ją. Nigdy nic nie zamawiałem z zagranicy i nie wiem czy jakieś cło mogą doliczyć czy coś innego.
#5
żeby móc coś kupić musi być odpowiednia ilość osób (akurat po myszki mionixa zawsze jest kupa chętnych)

kupuje się jak w sklepie - rejestrujesz się, klikasz join now, wybierasz sposób płatności, podajesz wszystkie dane i czekasz na zakończenie oferty. Potem 20 marca wysyłają do ludzi co kupili. Jak to z USA czekasz tak do 2 tyg jak przyjdzie paczka.

Teoretycznie mogą naliczyć ci VAT, ale z tego co słyszałem nikomu tego nie naliczyli. Stąd też zawsze pojawiają się te Aviory na allegro po zakończeniu aukcji na massdropie. Jeżeli by naliczyli, to opłaca się to na poczcie (tak swoją drogą to jak sięgam pamięcią to raz w życiu mi naliczyli za towary z USA a trochę różnych przedmiotów zamawiałem).

W wersji SK na allegro nie kupisz. A na stronie producenta po 80 euro są.
#6
to trochę lipton bo trzeba sporo czekać, hmm muszę zastanowić


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.