• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
karta sieciowa wifi do 50-200 PLN
#1
Witam niedawno zmieniłem lokum i dostawce internetu w PC-cie korzystałem z karty sieciowej pod usb w standardzie G. jedna z TP linka druga nie pamiętam

Jednak po podłączeniu i sprawdzeniu obu okazało sie że na jednej ping wynosi ok 40 ale wyciąga 36Mb/s pobierania i ok 16Mb/s wysyłania.
a druga ma niski ping (była z antenką) 20-25 ale wyciaga do 16Mb/s pobierania i ok 6 wysyłania

zakupiłem
TP-LINK TL-WN727N i nie jestem do końca zadowolony co prawda wyciąga 56-70 Mb/s pobierania i 70+ wysyłania ale ping się waha miedzy 20-30 a w grach odczuwam mikro lagi. Których nie było na tej z antenką
.


Resumując poszukuje karty sieciowej do PCta która nie będzie rozłączać a ping będzie na niej niski i nie ograniczy mi neta (mam prędkość bez limitu ) ale kabel w mieszkaniu jest stary i to chyba 100 Mb/s lub 150Mb/s wiec taki będzie max.
ruter TP-LINK TL-WR841N
Odpowiedz
#2
Obawiam się, że na innych forach prędzej uzyskasz potrzebną informację, bo my nie testujemy kart wifi/routerów i raczej się tym nie zajmujemy itp.
Odpowiedz
#3
@sebsn122 jeżeli znajdziesz taką kartę sieciową, która podoła twoim wymaganiom, to proszę, napisz tutaj jaką kupiłeś, ponieważ mam podobny problem.
Odpowiedz
#4
niestety na wszystkich forach cisza
Odpowiedz
#5
zapytaj Liptona albo na morele.net
Odpowiedz
#6
cisza puki co tymczasowo kabel
Odpowiedz
#7
http://www.morele.net/wiadomosc/ranking-...deli/1222/

Masz ranking. Poczytaj komentarze i wybierz :)

Im wiecej anten tym lepiej
Odpowiedz
#8
znam ten ranking ( to ranking sprzedaż nie jakości) co do ilości anten to też nie prawda liczy się też ich jakość(moc). Poza tym pełen zasięg też nic nie daje bo mam na 2 i na dwóch różnie się zachowuje net jak w opisie.
A co do opinii tych o pingu czy jakości w grach jest jak na lekarstwo a jak są to brakuje info np o odległości od modemu i osiąganych prędkości.
Odpowiedz
#9
http://www.pcformat.pl/Test-bezprzewodow...ych,a,3956

jesteś skazany na czytanie testów :P
Odpowiedz
#10
tych też juz sie naczytałem i albo nieaktualne albo skupiają sie na tych z mega wysokiej półki powyżej tych moich 2 stówek albo takich badziewi bez antenek co do gier sie niejadaną zbytnio
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.