• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recenzja FinalMouse
#1
Co powiecie na recenzje finalmouse? Jeżeli byłoby to możliwe, to uważam to za świetny pomysł, ponieważ myszka jest coraz bardziej popularna wśród profesjonalistów i myślę ze mogłaby być ciekawym wyborem dla wielu użytkowników :)
Odpowiedz
#2
Jest popularna(może nie tylko dlatego), ponieważ sporo streamerów/progamerów dostało tą myszkę od finalmouse, taki sponsor.
Kształt to razer imperator oem, sensor podobno dobry, pixart 33100. Nie wiem jak z tą nową wersją "tournament edition".
Cena za to bardzo wysoka jak na taką myszkę.
Odpowiedz
#3
Nie wiem nawet czy tesoro Sagitta nie ma tego samego kształtu co finalmouse ergo :P Finalmouse nie śle nic do polski, a jakoś nie znam nikogo kto by chciał to kupić, żebyśmy testy zrobili :P
Odpowiedz
#4
Ma wyjść myszka Final Mouse Scream One. Z chęcią bym przeczytał recenzję tej myszki. Chociaż posiadam razer deathadder chroma, to może bym się skusił na tę myszkę. Razer jakoś tak nie za bardzo mi odpowiada kształtem, chociaż się przyzwyczaiłem co długo mi zajęło. Dodatkowo DA Chroma jest ciężki jak na myszkę, co z tego, że ćwiczę już kilka lat na siłowni, jak ta waga podczas gry mnie męczy.
Odpowiedz
#5
Jak ciężki? :o lekki i ma bardzo śliskie slizgacze Oo Rival był dla mnie cięższy ;p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Tak, ciężki imo.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.