• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do cs:go
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Ec2-a używałem też rival,fk1
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia 2-2,3 sens w cs:go
  • czułość w Windows: standardowa
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~45-50cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):cs:go
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie G-SR
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): bocznych używam 2 bo więcej nie mam ^^
  • twój budżet: do 400zł
  • jaki chwyt stosujesz: claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18-18,5cm
    szerokość palca 1,5-2cm
    już raz mi doradziliście dobrą myszkę i byłem z niej zadowolony, ale się niestety zepsuła :/
    teraz zastanawiam się nad Mionix Avior 7000, Mionix Castor oraz Razer Deathadder chroma
    chciałbym by myszka miała lżejszy scroll niż w ec2 (coś po miedzy ec a rivalem)
Odpowiedz
#2
(02-06-2016, 09:41 PM)DreamMachines napisał(a): Dreyark,

Sprobuj nasz sprzęt: DM1 PRO czyli DM2 COMFY.

DM1 PRO i DM2 COMFY już dostępny w sprzedaze u nas:
http://dreammachines.pl/pro_mouse.php - DM1 PRO
http://dreammachines.pl/comfy_mouse.php - DM2 COMFY
Wybacz ale wolę poczekać na kogoś kto nie reklamuje własnego sprzętu tylko jest w miarę obiektywny
Odpowiedz
#3
Mógłbyś, rzeczywiście Castora spróbować, ewentualnie ZA12 (ale scroll w sumie podobny do tego z ec2-a)
Odpowiedz
#4
(02-07-2016, 12:00 AM)Hya napisał(a): Mógłbyś, rzeczywiście Castora spróbować, ewentualnie ZA12 (ale scroll w sumie podobny do tego z ec2-a)
jedyne co mnie martwi w castorze to że nie dostała u was najlepszych notowań tylko mocno średnie
oraz ten test http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...kosc-kliku
pokazujący że myszka ma duże opóźnienie
Odpowiedz
#5
Niby tak, ale akurat pod claw gripa jest to całkiem fajny kształt, dlatego nie można jej w twoim przypadku odrzucać. Opóźnienie rzędu do 15 ms nie jest zauważalne w grach ;) Nie ma co się tak tym przerażać. Do tego metoda jaką to robimy nie jest w 100% dokładna, także może tam być nawet o parę ms mniej w rzeczywistości.
Odpowiedz
#6
Miałem castora świetna myszka , tylko dla mnie troche mała :D bardzo lekkie przyciski ma aż nieraz mi sie wcisnął sam ppm od palca :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
(02-07-2016, 01:30 PM)Amok napisał(a): Miałem castora świetna myszka , tylko dla mnie troche mała :D bardzo lekkie przyciski ma aż nieraz mi sie wcisnął sam ppm od palca :D
Miałeś? to co teraz używasz i co ci w tamtej myszce nie odpowiadało
Odpowiedz
#8
Była dla mnie za mała , obecnie mam Razer Deathadder Chroma :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Coś nie jestem pewien co do tego Castora, czytałem dużo opinii i mam mieszane uczucia co do jego kupna, nie ma innej myszki podobnej do EC2-A? nie koniecznie od zowie
Odpowiedz
#10
Alcor bedzie ciut większy ale podobny :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.