• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszki pod Ubuntu i inne systemy operacyjne
#1
Szanowna Redakcjo!

Chciałem zaapelować o utworzenie działu, w którym znalazły by się informacje na temat myszek, które prawidłowo działają pod Ubuntu czy Linuksem, ewentualnie innymi systemami operacyjnymi.

Wskazane byłyby też informacje o gryzoniach, które w ogóle nie działają lub działają z problemami pod systemami innymi niż Windows.

Biorąc pod uwagę rzetelność Waszych opracowań, były by to bardzo cenne i wiarygodne informacje.

Bardzo proszę o rozważenie tego apelu.

Przesyłam wyrazy uznania i serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Rozumiem że grasz na linuxie w gry wymagające bardzo dobrych sensorów oraz że chcesz mieć sterowniki (?)...
Na linux'ie nie gramy przeważnie w gry bo sie nie da lub fps'y są zaniżone o 50fps lub są problemy ze sterownikiem grafiki by rozpoznało jak należy... Nawet steam nie wspiera linuxa w większości tytułów oprócz doty 2... Każda myszka (gamingowa) powinna działać pod linuxa (z wyjątkiem bezprzewodowych) oraz niektóre potrzebują dodatkowej konfiguracji Xorg np seria Mad Catz RAT
Odpowiedz
#3
Ja bym zalecał wszystkie plug & play myszki, np. Zowie ;) Nie ma u nas osoby, która by korzystała tak na co dzień z linuxa itp, u jednego kolegi widziałem ubuntu jako drugi system, ale mieszka za daleko i rzadko się widzimy. A z osób, które przeważnie testują nikomu nie jest taki system potrzebny. Dziwnie to zabrzmi, ale takie zwyczajne granie i sprawdzanie jak się co sprawuje to robią gimnazjaliści (wiesz, kolega ma młodszego brata a ten ma kolegów ;p, a oni są zainteresowani jak to w tym wieku tylko sprawdzeniem sprzętu czy będzie lepszy od tego co tam mają, co tam nowego itp, część tego co tu mamy to im dajemy przecież, żeby to w użyciu było w zamian opisują nam swoje wrażenia i spostrzeżenia) więc ich nie zmuszę do instalowania ubuntu, część pewnie nawet nie wie co to. Ja, t4co czy ezzio to tak pod kątem porównawczym, analitycznym głównie, oczywiście też gramy, ale nie ma na to tyle czasu co kiedyś, bo każdy z nas ma normalną robotę i inne ważniejsze sprawy. Stąd na testy każdego przedmiotu schodzi średnio po 30 dni ale w zamian mamy przekrój wielu różnych opinii.

Już i tak za bardzo rozdrabniam recenzje i nawet w planach jest jakoś je skrócić bo nie wyrabiam z czasem, żeby je pisać :(
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.