• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 300zł
#11
Też będzie ;)
Odpowiedz
#12
Chciałbym jeszcze wiedzieć jakie są słuchawki z takimi samymi specyfikacjami tylko że w budżecie 200 oraz 100 zł
Odpowiedz
#13
serio to jak będziesz miał mozliwosc to przymierz hmc631. Jak ci przypasują to xonar DG lub DGx i masz sluchawki do wszystkiego.
Ceny superluxow to ok. 250 zł nówki, a Xonara 130. Ja kupiłem obie używki i zapłaciłem 120 za HMC i 50 za Xonara. Trzeba polować na okazje ;d
Odpowiedz
#14
Co do karty DGx znalazłem zastrzeżenia co do sterowników oraz cichych dźwiękach na front panelu. Czy to może być wada fabryczna czy po prostu taka jest.
Odpowiedz
#15
(02-28-2016, 02:10 PM)Grzybeqqq napisał(a): Co do karty DGx znalazłem zastrzeżenia co do sterowników oraz cichych dźwiękach na front panelu. Czy to może być wada fabryczna czy po prostu taka jest.

ja mam DG, sterowniki zaden problem, trzeba umiec skonfigurowac bo ja myslalem ze mikrofon mi padl, teraz działa, ale wtedy za cholere nie wiem o co chodziło. Jestem na front panelu i ostatnio jak z kolegą deadpoola oglądaliśmy to sluchawki na fulla, karta na fulla i lepiej niz glosniki napieprzało :D
Odpowiedz
#16
A jakie są słuchawki z takimi samymi kryteriamy tylko że w cenach 200 zł oraz 100 zł
Odpowiedz
#17
(02-29-2016, 01:33 PM)Grzybeqqq napisał(a): A jakie są słuchawki z takimi samymi kryteriamy tylko że w cenach 200 zł oraz 100 zł

raczej nie znajdziesz, a jesli tak to wymagają zrodla dość dobrego by je napędzić. Więc albo poluj na okazje tak jak ja (za calosc zaplaciłem 170 zł) Poczytaj o HMC i Xonarze
Mikrofon bardzo dobry, łapie mało szumów, dzwiek dokładny i wyraźny, jak chce moge z nich zrobic glosniki :D muzyki kazdej poslucham. Ogolnie 5/5 jak dla mnie ;d Troche z poczatku byly niewygodne ale sie przyzwyczailem i teraz moge w nich siedzieć ;d
Odpowiedz
#18
A co powiecie o Sennheiser HD201, Superlux HD669 oraz Creative Aurvana Live? Które z tych są wygodniejsze i będą miały lepszy dźwięk?
Odpowiedz
#19
(03-02-2016, 08:40 PM)Grzybeqqq napisał(a): A co powiecie o Sennheiser HD201, Superlux HD669 oraz Creative Aurvana Live? Które z tych są wygodniejsze i będą miały lepszy dźwięk?

Senhaiser HD201 to chyba poniżej 100 zł, są dobre ale do 100 zł. Nie ma porównania z HMC oraz HyperX Cloud. HD 669 trzeba mieć dobrą dzwiękówkę. Co do Creativa to się nie wypowiem, wiem że są dobre, ale też wymagają karty lepszej niz integra. Polecam Ci HMC, bo są łatwe w napędzeniu.
Odpowiedz
#20
Do 100 zł to tylko SL HD681, do 200 zł to 668b
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.