• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS:GO <200zł
#1
Witam,
Jakie obecnie używasz: Koss UR-55
Karta dźwiękowa: integra w Dell XPS L502X
Przeznaczenie słuchawek: CS GO
Budżet: do 200zł
Co na pierwszym miejscu? Dźwięk ale dobrze byłoby wytrzymać w nich jakiś czas bezboleśnie ;)
Typ słuchawek: Gram w swoim pokoju więc jest cicho. Zależy mi na jak najlepszym pozycjonowaniu
Wolisz słyszeć bliżej czy dalej? Trudno odpowiedzieć
Podróże ze słuchawkami: Nie
Uwagi: Nie potrzebuję w słuchawkach mikrofonu bo mam Zalmana.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
#2
Koss UR-55 - to są słuchawki za 200pln, ciężko będzie dokonać wielkiej rewolucji w tym samym budrzecie.
#3
może zamiast słuchawek zainwestuj w lepszą kartę dzwiękową. Jak masz laptopa i chcesz coś głównie pod gry to dozbieraj do np. sb omni
#4
Za UR-55 dostanę zwrot pieniędzy i czymś będę je musiał zastąpić. Jestem z nich zadowolony ale jeśli w tej cenie dostanę sprzęt, który lepiej sprawdzi się w CS : GO to nie kupię ich drugi raz :)
#5
Dam Ci taką offtopową radę:
- Zewnętrzny monitor 24"-27" FullHD
- Zewnętrzna klawiatura
- Dobra myszka
- Wygodne biurko
- Jakaś podkładka

Taki pakiet pozwoli da Ci zdecydowanie więcej niż wymiana słuchawek.
#6
OK, ale czy jakieś słuchawki do 200zł spiszą sie w CS: GO lepiej niż Koss UR-55?
#7
A co powiedzie o zestawie Superlux HD-668b + Assus Xonar U3? Znaczna różnica między tym a dotychczasową Integra i UR-55?
#8
w sumie nie wiemy jak gra się w tych ur55 więc ciężko stwierdzić czy będzie lepiej. Obawiam się, że na tym u3 znacznej poprawy w grach nie będzie pod katem pozycjonowania. Myślę, że mógłbyś wziąć SL 681 Evo i zobaczysz czy gra Ci się lepiej, jak nie albo tak samo to oddasz do 10 dni ;).
#9
Dobrze jest zawsze słuchawki wygrzać :) Nie wiem czy się uwinie w 10dni wygrać nimi 100h:)
#10
681 evo lepsze od 668?
"W porównaniu do innych słuchawek jakie posiadamy, to ogólnie prezentują trochę gorsze wrażenia w CS'ie niż Q701 i HD668b, porównywalne do HMC631 i Strix Pro oraz lepsze niż QH-90, Kuven, Rage i Fidelio X1."
Fragment Waszej recenzji, w której lepiej pod kątem CS oceniliscie model 668.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.