• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka po Glorious model O i Logitech G403
#11
Jeszcze się zastanowię przemyślę co najbardziej będzie mi pasowało i wtedy się odezwę, żeby nie robić Ci kłopotu z wysyłką i oddawaniem później bo to też nie fajne :) Ale dziękuje za opinię w tym temacie bo trochę mi nakreśliła w tym temacie :)
Odpowiedz
#12
Po namyśle odpuszczam chyba pomysł z mm710 bo przypomniałem sobie jak narzekałem na to, że za13 jest za mała więc to chyba nie wypali więc pozostaje pytanie co się sprawdzi lepiej razer viper czy Glorious model D
Odpowiedz
#13
Ja bym zaczął od Vipera, symetryki są bardziej uniwersalne, chyba że chcesz spróbować myszy ergonomicznej. W sumie masz 14 dni na zwrot, nie bój się z tego korzystać :).
Odpowiedz
#14
Jak masz budżet to weź obie i jedna zwrócisz
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
(04-14-2020, 09:13 AM)Amok napisał(a): Jak masz budżet to weź obie i jedna zwrócisz

Z ciekawości po jakim czasie od zwrotu sklepy zwracają pieniądze?
Bo kojarzę, że swego czasu chyba właśnie dużo myszek zamawiałeś.
Odpowiedz
#16
Mają 14 dni roboczych od momentu kiedy towar dojdzie do sklepu(zwrot). Zazwyczaj to parę dni, chociaż sieciowki jak Media, Euro czy Avans lubią trzymać ludzi napięciu :D. Jak X-kom czy Morele itp. to będzie szybko :).
Odpowiedz
#17
No to Viper zamówiony postaram się jak przyjdzie po jakimś czasie zdać recenzję jak się sprawuję, żeby się za pomoc odwdzięczyć ^^
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.