• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka po Glorious model O i Logitech G403
#1
  • Witam przychodzę z prośbą o polecenie myszki która spełni moje oczekiwania.
  • jaką obecnie myszkę używasz:Glorious Model O
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
  • czułości w grach:2.2 CS:GO
  • czułość w Windows:6/11
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):47.2314 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO,Valorant,LOL głównie chodzi o myszkę do CS:GO reszta jest praktycznie nieważna
  • jaką masz obecnie podkładkę:Zowie G-SR (lecz swoje już przeszła i najpewniej będzie niedługo zmieniana)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):5
  • twój budżet:300zł
  • jaki chwyt stosujesz:Palm grip bądź Palm-finger
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?:prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18.5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:jeśli pomoże mi to w efektywności to nie ma problemu.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:nie do końca leży mi kształt bądź chwyt nie mam pełnej kontroli nad myszką a G403 jest po prostu za ciężki i nie mogę do niego wrócić po epizodzie z Modelem O, ale kształt leży mi bardziej niż Model O
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):brak
Odpowiedz
#2
Glorious Model D (poprawiony kabel względem model o i profil) albo z mniejszych sharkoon light 2 200 albo xtrfy m4
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Chyba zdecyduję się na Model D w takim razie :) dzięki za opinię.
Odpowiedz
#4
Sam używam i polecam
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
W sumie to mam jeszcze jedno małe pytanie ponieważ RJN wypowiadał się, że myszka przynajmniej dla niego powinna być trochę mniejsza niż normalnie jakie jest Twoje zdanie na ten temat? ponieważ kiedyś posiadałem myszkę Zowie ZA13 lecz ona była sporo za mała i nie do końca pasowała pod mój chwyt tak potem miałem przygodę z logitechem g403 oraz teraz z Gloriousem Model O i nadal czegoś mi brakuje w logitechu nie do końca pasuje mi tył myszy czuje się przez to niekomfortowo i przeszkadza moim zdaniem w 100% kontroli nad myszką tak przy Modelu O do końca sam nie wiem co mi nie pasuję czy rozwiązaniem może być mniejsza myszka?
Odpowiedz
#6
Możesz spróbować czegoś mniejszego. Postawiłbym na sharkoona względem xtrfy. Miałem tez sharkoona mi to powodowało zmianę chwytu w pełen claw lub finger czego nie lubię ale może Tobie podpasuje
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
osobiście myślałem jeszcze nad razer viper i cm mm710
Odpowiedz
#8
Używam MM710. Swieta mysz, lekka z genialnym kablem(czuć jakbyś miał mysz bezprzewodową). Jest lekka, jednym to odpowiada innym nie. Sam osobiście jak przesiadłem się z MM710(lekko ponad 50 gram) na Logitech G303(88 gram) to czułem się jakbym przesuwał ceglą po podkładce :). Szybko wróciłem do MM710. Niestery rozmiar wymusi Claw gripa albo fingera, u mnie Claw jest naturalnym chwytem i nie znam lepszej myszki pod Claw jak i Fingera.
Odpowiedz
#9
Tak samo mam po przejściu z g403 na model O próbowałem kilka razy wracać, żeby sprawdzić mniej więcej jak to wyglądam pod względem osiągów, ale nie mogłem się przekonać z powrotem do g403 za żadne skarby.Ogólnie sprawa z chwytem wygląda u mnie tak, że jak chwycę myszkę to tak ją trzymam kilka razy przyłapywałem się, że jak chwycę w dany sposób to gra lepiej mi idzie, ale nie mogę wykonywać takiego chwytu myszki automatycznie czasem jest to czysty palm,czasem palm-claw czasem palm-finger chociaż chyba i claw by przeszedł kilka razy próbowałem też czystego finger-tipa, ale jakoś mi nie leży pomimo tego, że duża część pro-playerów używa właśnie finger-tipa.
Odpowiedz
#10
Niby Palm ma ten plus że dłoń najmniej się męczy przy ruchach myszki. Claw i Finger w założeniu daję największą precyzję ponieważ daję możliwość wykonywania mikro-ruchow samymi palcami, gdzie przy Palmie nie jest to możliwe. I tu akurat się mogę zgodzić ponieważ jak chciałem wymusić u siebie Palm-gripa faktycznie tracilem trochę do precyzji. Pół biedy jak się grało w gry typu CS czy R6 gdzie odległości między graczem a przeciwnikiem nie są duże. Ale jak już grałem w Arme czy Squada czy nawet PUBG gdzie czasem strzela się do ludzi z 200m i wyglądają jak parę pixeli to faktycznie czysty Palm mnie irytował. Sam używam Claw-gripa, czasem Fingera i CM MM710 jest po prostu mega.

Jak coś http://test-gear.pl/forum/showthread.php...3#pid31823

Mogę powiedzmy na tydzień Ci wysłać i sobie potestujesz czy ci odpowiada.

Ewentualnie, ciekawy jest jeszcze Endgame Gear MX1. Tutaj też bym na nią trącił okiem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.