• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
@XeXu - coś filmik usunęli. Czytałam o Dream Machines DM5 Blink i jakbym miała na prezent kupować mysz pod średnią dłoń, to bym zakupiła, ponoć świetna. A sobie, to czekam na tą lekką z dziurami no i najnowszą Kone Pure. Do pracy wybieram najlepszą i najwygodniejszą myszkę, bez większych wad, a do grania musi być precyzyjna i solidna, co by się nie rozwaliła :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
RJN dodał recenzję Roccat Kone Pure Ultra. Coś kosztem czegoś :).
Odpowiedz
(10-16-2019, 10:33 AM)FreeQ napisał(a): RJN dodał recenzję Roccat Kone Pure Ultra. Coś kosztem czegoś :).

Właśnie oglądam recenzję. Recenzent ciągle zwraca uwagę na wcięcie w myszy pod kciuk i przez to pomija inne ważne kwestie. Ocenia według siebie, że mysz nie jest najlepsza bo mu się nie podoba wcięcie, ale dla wielu osób jest to wygodne i kształt innym pasuje. Więc ocena wygody nie powinna być brana pod finalną ocenę całości.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
my dlatego bierzemy średnią ocen paru osób, a czasami ktos w ogole nie ocenia gdy jest uprzednio źle nastawiony do jakiegoś kształtu :P
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
Fajnie byłoby oddzielić jakość wykonania, od jakości komponentów.
DM5 Blink w drugiej kategorii, dostałaby solidne 4.5/5, zaskoczyła mnie przede wszystkim drugoplanowymi przełącznikami Huano, ale jakość wykonania jest znamienna dla OEM-ów - prześwity i dziurawa kontrola jakości, dostać mogłaby co najwyżej 3.5/5 - finalne "czwóra" w pięciopunktowej skali, często myli osoby czytające recenzje, które po zakupie jak najbardziej mogą ponarzekać na rozrzut jakościowy, pomimo naprawdę dobrych komponentów.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Nie do końca zrozumiałam co mówił o głównych przyciskach. Wiem, że powiedział coś o prawym, jakby był nieco inny. Ale nie dowiedziałam się czy jest lepsza od Kone Pure Owl-Eye, chodzi o przyciski (przełączniki). Bo kształt raczej się nie zmienił, precyzja sensora zapewne też świetna.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Przełączniki, to D2FC-F-K, czyli dokładnie te same, zastosowane w Owl-Eye - głośno i "twardawo".

Pojawiła się również wyczekiwana recenzja Model O-:
> https://bit.ly/31qlEBf
"Dla porównania powiemy jeszcze, że osoby które w przeszłości korzystały ze SteelSeries Kinzu i było im wygodnie to tutaj również bez problemu chwycą myszkę."
Powinna Ci się spodobać na tej płaszczyźnie, martwi mnie wyłącznie finalna jakość wykonania;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Czemu nie zrobią przycisków tak świetnych i cichych jak w Black Edition, nie rozumiem. Mimo tego, jak wyjdzie to chyba kupię i przetestuję.
Czytałam o Model 0- i kształt Kinzu kiedyś u mnie królował, więc może byłaby dobra, jeśli nie będzie za długa. Rozważę kiedy zakup lub chociaż przymiarkę jak będzie w Media Markt.
Moja G203 dość szybko złapała trzeszczenie w lewym przycisku głównym, co jest irytujące, a delikatnie się z nią obchodziłam. Ostatnio wyszły 3 interesujące mnie myszy i jak tylko będą w PL oraz w niższych cenach, to BIERE :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Dla mnie model o- był stanowczo za niski :D. I tak jak napisane w recenzji dosłownie trzymałem go palcami, inaczej się po prostu nie dało :D. Czekam jeszcze trochę aż inne sklepy zaproponują MM710, jak nie to zamówię z amazona. Mastermouse S świetna mysz po wyjęciu ciężarka, gdyby nie jakość materiałów :/.
Odpowiedz
Też mi się wydaje że MM710 może być ciekawsza, trzeba czekać aż będzie w PL.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.