• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki dokanałowe do ok 300zł
#1
cześć wszystkim
proszę o pomoc w doborze słuchawek dokanałowych (tzw. pchełek)

  • jakie obecnie używasz? - JAKIEŚ PANASONIC ZA 35ZŁ
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? - CREATIVE X-FI XTREME GAMER SB0730
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? - NIE
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) - GRY I MUZYKA NA RÓWNO
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - OGÓLNIE WSZYSTKO: MUZYKA FILMOWA, ZESPOŁY/WYKONAWCY: NIGHTWISH, WITHIN TEMTP., TWO STEPS FROM HELL, AUDIOMACHINE, RADIOWE HITY I MUZYKA Z YT
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS GO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? -    +/-300ZŁ
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? DŹWIĘK
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? DOKANAŁOWE Z SUPER IZOLACJĄ OD OTOCZENIA
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? NIE WIEM
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? TAK
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? CIĘŻKO POWIEDZIEĆ, BO NIE MAM PORÓWNANIA
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): DOKANAŁOWE


zależy mi na tym aby to były słuchawki małe (douszne/dokanałowe) ponieważ nie lubię jak mi coś gniecie uszy i powoduje przegrzewanie głowy. słuchawki będę wykorzystywał również w połączeniu z telefonem przy np. koszeniu trawnika.
od słuchawek oczekuję bardzo dobrej izolacji od otoczenia, ponieważ w czasie gdy ja sobie gram lub słucham muzyki żona ogląda TV.
Odpowiedz
#2
https://www.audiofanatyk.pl/polecane-slu...przenosne/
Jest tam również określony poziom izolacji. Weź pod uwagę, że słuchawki dokanałowe przegrzewają kanały słuchowe, przez co dłuższe odsłuchy mogą być po prostu szkodliwe.
Odpowiedz
#3
> https://audiobudget.com/leaderboard/iem

Bądź wybrać coś tutaj.
Zawiedziony na pewno nie będziesz, cenowo znacznie lepiej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
audiofanatyka już czytałem, ale nie znalazłem nic dla siebie.

co do dłuższych sesji ze słuchawkami to myślę, że muzyki będzie max 2h, gra może trochę dłużej ok 3h. tak więc może nic złego mi się nie stanie. nie będą też użytkowane codziennie.

XeXu skąd masz tą stronkę? producenci chyba mało znani (przynajmniej jak dla mnie). czy może ktoś coś polecić z własnego doświadczenia?
Odpowiedz
#5
Dlatego nie płacisz za coś więcej, niż same słuchawki : p
Na typowych audiofilskich forach często się ona przejawia, ot Azja nas rozpieszcza.
Za grosze można kupić fajne słuchawki.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
zamówiłem słuchawki KZ ZSR. będą za jakiś miesiąc. bardzo jestem ciekaw co to przyjdzie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.