• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo tania mysz do World of Tanks
#1
Witajcie :)

Jak w temacie poszukuje myszki do Wota. 
W tym momencie używam Tracer battle heroes scorpius (tragedia). Chciałbym wymienić na coś sensowniejszego w miarę pieniądzach. Powiedzmy tak do 50-60zł. Nie musi być to super hiper mysz, to nie cs :). Przeglądałem wasze forum, poradniki, i testy. Znalazłem 3 modele które wydają mi się ( według mnie) w miarę :D a na pewno lepsze od tego shitu za 20zł.

- Hama uRage reaper 59zł
- Tracer toriado 55zł
- Delux M555 też ok 55zł

Jeżeli jest coś jeszcze proszę o propozycje, budżet jest już ostateczny. Nie jestem zapalonym graczem :)
Posiadam podkładkę a4 tech x7 mp200 i mysz będzie do laptopa 15 cali full hd. Gram w okolicach 1600-2000 dpi

Wcześniej miałem a4 tech x747 optyka i sharkoona fireglider laser. 
Która z wyżej wymienionych będzie podobna do starej x747? Dla mnie była ciut za duża ale i tak była wygodna.

Z góry dziękuję za pomoc. 

Ps wiem, że bez wzoru ale w tych pieniądzach szukam raczej najlepszego sensora niż wygody, jestem uniwersalny pod tym względem
Pozdro :)
Odpowiedz
#2
Jakbyś był w stanie dopłacić ~30zł, to naprawdę wybór byłby o wiele lepszy.
Z tych trzech, najlepiej spisywałby się Toriado.
Ale uzupełnij jeszcze wzór :)
Dlaczego warto dopłacić? Są czasami okazje jak G203 + koszt wysyłki za 99zł, czy inne tego typu : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
jaką obecnie myszkę używasz: Tracer battle heroes Scorpius
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: mniej niż 1600 dpi ( w starym x747 miałem 1600 i było praktycznie idealnie)
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): domyślna średnia
czułość w Windows: na x747 6, na tym shicie 7
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie posiada, w x747 teź nic nie zmieniałem
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): wot fpsem nie jest więc nie wiem :)
w co grasz (podaj tytuły gier): WoT
jaką masz obecnie podkładkę: X7 MP-200
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tak używam bocznych
twój budżet: Jak najtaniej :) 50zł, 60 z wysyłką :)
jaki chwyt stosujesz: raczej claw grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.8cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: najllpiej w okolicach 1600 pozostać
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: wszystko :P (x747 był bardzo fajny)
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): troszkę mniejsza od x747


Jeżeli za 75 z wysyłką znajdę coś lepszego to proszę zaproponować. Niestety studencki budżet plus moja skąpstwo nie pozwala mi na wydanie więcej :)
Odpowiedz
#4
O wiele lepszym wyjściem byłoby kupienie używanej G203. Oprócz tego jest jeszcze Krypton 500, Rival 50 (To samo co 100, tylko bez podświetlenia).
Spokojnie zmieściłbyś się w budżecie. Sensorem te wszystkie będą o wiele lepsze.
Jeżeli jednak takie wyjście Ci nie odpowiada, to chyba wziąłbym Toriado.
uRage'a bym odrzucił.
Są dwie wersje; ta co podałeś i "3090".
Wnioskując na podstawie tego, ta za 55zł pewnie ma "no-name" sensor.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
W grę wchodzi tylko nowa sztuka, za te 55 znalazłem niby z avago 3090. To był mój cichy faworyt.
Odpowiedz
#6
"Regulowane ustawienie dpi (900/1800/2700/3500 dpi) precyzyjne sterowania kursorem myszy"
Nie wiem jak to jest skalibrowane, raczej niezbyt.
Wolałbym Toriado kupić.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Ok w takim razie wybieram toriado :-)
Odpowiedz
#8
Sensor jest dobry, nawet trochę więcej jak na taki budżet.
Ale przerzuć się na mniejsze dpi, w końcu to tylko A3050.
Drugą rzeczą jest kształt, claw może nie być komfortowy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Co do chwytu, jestem dość uniwersalny. Największym problemem teraz jest straszne opóźnienie sensora, czuję jakby ruch nie był od razu... X747 też nie jest dobra do claima a była to moja ulubiona pod względem wygląudumyszka jak do tej pory :-)
Odpowiedz
#10
W takim razie, chyba nie masz wyjścia - Toriado.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.