• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do moba
#11
Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć.
Najłatwiej mix'ować pierwotny chwyt i to w większość najlepiej się sprawdza.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
wiesz, Kone Pure nie ma tragicznego profilowania, mi osobiście nie przeszkadza. Chodzi o to, że plastik pokrywający przyciski minimalnie wystaje i można o niego zahaczać, jednak dla mnie nie jest to kłopotem, bo nie zahaczam ;p I na szczęście nie powoduje to dyskomfortu. Miejsca jest nawet sporo, ale bok mógłby być nieco wyższy. Jeśli palce układają się tam jak do clawa to problemu nie ma, przy fingerze również. Jednak jak ktoś palmuje lub trzyma prostymi palcami to może być ciasno.
Odpowiedz
#13
Czyli co, brać tego Kone Pure'a? :D
Odpowiedz
#14
zawsze najlepiej przymierzyc przed zakupem
choć wydaje mi się, że możesz śmiało zaryzykować ;d
Odpowiedz
#15
Niestety, średnio z przymierzaniem bo nie ma gdzie :x
A jeszcze chciałbym się dowiedzieć jak jest ze zmianą gripu, powoli się będę przyzwyczajał, czy raczej jak nie sądzie mi od razu to lepiej odpuścić?
Odpowiedz
#16
Pograłbym z tydzień próbując się przyzwyczaić.
Jeżeli jakiś postęp by był, to można próbować.
Sam aktualnie jestem w trakcie przejścia z palmo-claw'a na czystego claw'a i gra się lepiej, jednakże dosyć ciężko przyzwyczaić dłoń.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
kup w miediamarkt (ale online, lub w każdym innym większym sklepie) pograj tydzień, jeżeli się nie przyzwyczaisz to oddadzą ci kasę za sprzęt i za wysyłkę (najtańszą opcję wysyłki)
Odpowiedz
#18
Stwierdziłem, że jednak zostanę na palmie skoro jest dla mnie wygodny. Ktoś tu polecał EC1-A, ale wyczytałem że ona tak nie bardzo do moba ;c Co w takim razie brać?
Odpowiedz
#19
ja bym przymierzył się do g403 lub rival 310
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.