• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do gier [110 zł]
#11
Da się to zauważyć, nawet nie trzeba się wysilać ;f
Podnosisz mysz, czujesz, że lod jest większy, machasz myszką - czujesz mniejszą responsywność jak masz do czegoś porównanie, przesuniesz bardzo szybko - możesz wywołać akcelerację.
To wszystko ludzie odczuwają, tylko nie są tego świadomi, dopóki nie kupią czegoś z sensorem pozbawionym tych rzeczy.
Rival ma tyle wad, że po prostu nie warto go polecać.
Jeżeli ktoś oczekuje precyzji, to czemu proponować A3059 zamiast 3330.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
Dlatego że dla wielu ludzi Rival 100 jest po prostu wygodniejszy i wielu nawet pro graczy jej używa. Sensor to nie wszystko. Ile raz miałam u siebie myszki ze świetnym sensorem, ale musiałam je zwrócić, sprzedać, gdyż po prostu nie szło ich używać, były mi nie wygodne, nie komfortowe, więc to sprawa indywidualna że wybieram tą, która mi lepiej leży, niż ta która źle leży, ale ma pro sensor. Na co mi ten pro sensor, kiedy będę przekładać dłoń na różne sposoby przez cały dzień :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
Czekam na link, gdzie ktoś mówił, że Rival 100 jest wygodniejszy od CM'a :p
Proszę, nie wałkujmy graczy "pro"... to nie jest żaden wyznacznik.
Ja nigdzie nie mówiłem przecież o kształcie, to jest oczywiste - preferencje.
Brałem porównanie na drodze, gdzie obie myszki użytkownikowi dobrze leżą.

@Yogi
Jeżeli fingero-palm to G203 rzeczywiście może się sprawdzić.
Z technicznego puntku widzenia, bardzo dobra mysz.
Jak masz możliwość to podejdź do jakiegoś stacjonarnego sklepu i przymierz G203/G Pro (Ten sam kształt) i ogólnie "płaskie" myszki.
Co do ślizgaczy... napisałbym do samego Logitech'a, gdyż na rodzimym rynku nie ma dobrych ślizgów.
miCEskatez jak dla mnie są słabymi "stópkami", alternatywa - HyperGlide.
Ogólnie to zarzynasz ślizgi przez metalową podkładkę :#
Kupiłbym zwykłego M12 albo lepiej - DM Pad'a.
Recka:
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...es-dm-pad/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
Jak ja Ci teraz znajdę taki link, CM jest chyba dość nową myszką? I w testach czytałam o jej wadach. Źle wykonane przyciski które szorują o siebie i trzeba coś tam odcinać w nowej myszce, bez sensu. I to że ma z tego co pamiętam głośne przyciski, scroll ciężko chodzi, to już mówi dużo o myszce. Gdyby nie te wady, dawno bym ją miała przetestowaną.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#15
jak fingero palm, ale bardziej finger to rzeczywiścike G203
jeśli pół na pół lub z przewagą palma to DM1 Pro
Nie ma się co rozwodzić
Odpowiedz
#16
W takim razie będę musiał przejechać się do jakiegoś sklepu i sprawdzić jak G203 leży mi w dłoni. Wielkie dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#17
Nie ma sprawy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#18
G203 stanowczo za mała, zdecydowałem się na DM1 Pro. Niestety w sklepach z darmową wysyłką wyczerpał się zapas magazynowy, a ja nie będę dokładać jeszcze do kuriera. Muszę więc poczekać :(
Odpowiedz
#19
Raczej będzie warto :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.