• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz głównie CS:GO
#1
    Witam, Chcę kupić nową myszkę, ponieważ obecna już mi się znudziła (po ponad roku) i nie mogę się zdecydować-  Rival 100 ale nigdy mi kłopotów nie sprawiała jeździłem z nią na mniejsze turnieje grałem ponad rok, ale chcę spróbować czegoś świeższego jeśli mogę to tak nazwać. ale nie mogę się zdecydować jaką mysz kupić.
  • jaką obecnie myszkę używasz: Rival 100
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500 - wolałbym 400 ale się w rival 100 nie da :/
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niskaaa
  • czułość w Windows:      5/11  nieraz 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): hmm?
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):  ok. 45-50 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Csgo (global 3k h)  / Pubg od czasu do czasu.
  • jaką masz obecnie podkładkę: x7 gaming ta największa.
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):praktycznie nie.
  • twój budżet:150 - 200 zł
  • jaki chwyt stosujesz: coś w stylu połączenia clawa i palma czyli fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):20,5cm 
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.5 - 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: obojętnie, raczej sam się dopasuję do myszki
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: oby było 400 dpi, reszta mnie nie interesuję
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: sensor.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Taaak - żeby szybko i sprawnie przeszła transakcja.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): dobry sensor.
    Zastanawiam się nad Dm1 pro S ze względu na pwm3060 - ale różne są opinie na temat tej myszki. i też pytanie do was czy grając już pare ładnych lat w cs'a od 1.6 do GO, zauważę różnice między sensorem PMW3310 a PMW3360? bo jak nie to myślałem też o DM1 pro z sensorem PMW3310- ale o wybór proszę was :)
Odpowiedz
#2
połączenie palma i clawa to palmo claw ;p Czyli śródręcze dociska tył myszki i palce lekko ugięte tak?
ja mam 21,5 cm, kupiłem jakiś czas temu Roccat Kone Pure Military (3310) i też sporo czasu szukałem myszki, która by mi dobrze leżała.
Sugerowałbym tobie kupno Roccat Kone Owl-Eye, znacznie usprawniona niż mój staruch, jestem pewnien, że będzie Ci leżała. Jedynie kabel może Ci nie przypasować, ale na to są sposoby (mosue bungee)
Odpowiedz
#3
Tak jak mówisz palmo claw,
Roccat kone owl eye? to czasem nie przekracza budżetu 200 zl XD? a nawet 300 zl?
Zastanawiam się nad Logitech G403 lub DM1 PRO S. i nie wiem.. :D
dzieki na odp\
Odpowiedz
#4
Dla mnie DM1 Pro (minimalnie gorszy poprzednik wersji S) był niewygodna.
G403 ma specyficzny kształt, osobom powyżej 20 cm tak średnio leży.
Jakbyś chwyt zmodernizował w takiego clawo-palma ;p czyli bardziej claw niż palm to Roccat Kone Pure dobry wybór
Możesz zawsze kupić starszą wersję military, ale imo warto dolozyc do lepszego sensora, przycisków i pokrycia
Odpowiedz
#5
No ja mam właśnie 20cm, G403 wyeliminowałem, za niego wszedł Logitech G pro - ale ona to już w ogóle mała jest :/ Dm1 pro s myśle że kształtem mi odpowiada i jest duża, na moją dloń, tylko nie mogę sie zdecydować, i nie wiem czemu żaden z pro playerów nie używa tej Dm1 pro s, skoro ma najlepszy sensor, tzn, może już ktoś ją używa z pro playerow w cs go, ale nigdzie nie ma nic na ten temat :/ za to nie wiem czy kojarzysz Byali, gracz polskiej drużyny w cs, używał G pro, i sam juz nie wiem :D ale na 80% jestem przekonany do DM1 PRO S, jaką masz dłoń, jak dm1 pro była niewygodna?
@Czyszczu

inne myszki bez 3060/66 odpadają :/ chcę go mieć
Odpowiedz
#6
Tyle, że Owl-Eye to prawie to samo co 3060/66 ;D
DM1 Pro była dla mnie niewygodna, nienaturalnie się dłoń układała, ciut za płaska jak dla mnie i za krótka o dziwo. 21,5 cm, palmo-claw
Odpowiedz
#7
Mordo budżet napisałem do 200-230 zł. jak dorzucisz mi kolejne 200 zł to wezme Owl-EYe, na razie nie mogę sobie na to pozwolić :D
No ja mam dłoń 20cm, i gram clawem / palmo-claw,
w takim razie dm1 s odpada, Ale mam okazję kupić Logitech g pro, taniooo, tylko nie wiem czy nie mam za dużej łapy, pomóż :D
Odpowiedz
#8
Nie patrz na "pro plejerów" :v
To jeszcze gorsze od sugerowania się recenzjami na youtube'ie.
Oni nawet nie wiedzą, że takie coś jak "DM1 Pro" istnieje. Grają po prostu na tym co dostaną, bądź testują sobie zazwyczaj to co ma dobry marketing.
To, że byali tak grał... co to właściwie dla Ciebie oznacza? :p
Gość ma pewnie inną dłoń, inny chwyt, inny styl gry, inną rozdziałkę, inne sensitivity, inaczej macha myszką, nawet pewnie inne ustawienia balansu kolorów na monitorze :V
Musisz dobierać pod siebie, nie pod kogoś :p

@Edit:
Sam mam 20cm, palmo-claw, dla mnie G pro jest maaało komfortowa.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Xexu, wyprowadziłeś mnie z błędu, przez chwile myślałem że jak żaden pro player nie gra na dobrej myszce czyli coś w niej musi być nie tak.. przejrzałem na oczy, na nasze łape takie G to za mała, już rival 100 jest taka mikra, a G jest jeszcze mniejsza.. zatem jest coś jeszcze z najlepszym sensorem 3060/3066 na rynku taniego i fajnego? bo jak nie to w poniedziałek biorę DM1 pro s.
Myślałem także nad sprawdzonym DA Chroma / elite,
Odpowiedz
#10
dołóż i za 300 zł masz Owl-Eye...
a jak nie to kup używkę jak ja starego Military, wyciągnąłem za 70 zł ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.